Yamiba.com Online Fal Sitesi

Sık Sorulan Sorular

Yamiba ile ilgili sık sorulan sorular...

Öncelikle sisteme eklediğiniz mail hesabınızda Junk/gereksiz/Spam bölümlerini kontrol ediniz. Baktırılan ilk falların cevabı, mail servisleri tarafından o bölüme yönlendirilebilir. Eğer bulamazsanız Yamiba Destek’ten mail adresinizle birlikte bildirmeyi unutmayın.

Sistemde tamamen gerçek yorumcular olduğundan yoğunluk durumunda gecikmeler yaşanabilmektedir. Ortalama fal yanıt süresi 30-40 dk'dır.

Yamiba online fal deneyimi yaşayacağın, bünyesinde gerçek ve uzman yorumcuların olduğu bir fal portalıdır.

Yorumcunu ve fal çeşidini seçip ödemeni tamamladıktan sonra falın kısa bir süre sonra mailinize iletilecektir.

Online Kahve Falı, Online Tarot Falı, Online Katina Falı, Astroloji, İlişki Danışmanlığı ve Rüya Yorumu…

Kredi kartı veya mobil ödeme ile ödemelerini güvenle yapabilirsin.

Yorumcularımız yalnızca isminiz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz ve ilişki durumunuzu ve eklediyseniz sorularınızı görüntüleyebilir, mail adresiniz veya soyisminizi görüntüleyemez.

Ödemeleriniz SSL sertifikasıyla korunmaktadır. Kart bilgilerin bankaların güvenlik prosedürleri çerçevesinde korunur. Ayrıca ödemeler WireCard ve Apple Pay üzerinden gerçekleştirildiği için Yamiba’da hiçbir ödeme bilginiz görüntülenemez ve kaydedilemez.

Fal sonucunuz kısa süre içinde talep oluştururken eklemiş olduğunuz mail adresinize gönderilir.

Hayır, üye olmanıza gerek yoktur, mail adresinizi eklemeniz yeterlidir.

Evet, Yamiba bünyesinde falınıza bakan falcılar gerçek ve alanında tecrübeli kişilerdir.

Talep oluşturulduğunda sistem tarafından otomatik olarak mail adresinize bu doğrultuda mail gönderilir, gelen kutunuzda göremezseniz gereksiz/junk/spam klasörlerini kontrol ediniz.

App Store ödemelerinde Apple tarafından kayıtlı adresinize Apple Makbuzu iletilir. Mobil ödemede telefonunuza bir onay mesajı gelir ve gelecek dönem telefon faturanıza yansıtılır. Kredi Kartı ödemeleri için dekontlarınıza kartınızın hesap hareketlerinden ulaşabilir veya varsa kayıtlı mail adresinize bankanız tarafından dekont iletilir.