mistik-img
view22120

Yengeç Erkekleri Hakkında Bilinmeyen 8 Gerçek

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com

Yengeç erkekleri aslında ilişkilerde hiç sorunlu tipler değillerdir. Onlar her eve lazım tipler gibidir. Varlıklarıyla bile sizi mutlu edebilirler. Tüm sorunlarınıza koşmaya çalışırlar. Bazen kendinden bile ödün vererek size yaklaşır.
Yengeç erkeklerinin en belirgin özellikleri duygusallıklarıdır. İstisnasız her yengeç erkeği duygusaldır, ancak bazıları bunu dışarıya yansıtmaz.

Yengeç erkeklerinin bilinmeyen yanları:

http://www.7witchescoven.com/assets/images/horoscopeImages/Cancer2.gif

1. Hisleri Kuvvetlidir

Yengeçlerden bir şey saklayabilirsiniz. Ancak yengeç erkekleri bunu önünde sonunda anlar. Ve gerçeğin acı tarafını yüzünüze vurur. Onların en sevmediği şey yalandır. Ne yaparsanız yapın, onlara yalan söylemeyin. Çünkü gerçeği anlayacaktırlar.

2. Rolcülerdir

Yengeçler yalanı sevmezler ancak sizden bazı şeyleri saklayabilirler. Bilmemeniz gereken şeyleri size asla açık açık söylemezler. Ayrıca istediklerine ulaşmak için bazen olmadıkları gibi davranıp size rol yapabilirler.

3. Aşk İnsanıdır

Yengeç erkekleri ilişkilerde çok iyidir. Kendisini tamamen ilişkide olduğu kişiye adar. Hatta aşkı için her şeyi göze alabilir. Onun sevgisine sahipseniz, çok şanslısınızdır.

4. Sadıktırlar

Yengeç erkekleri çok sadıktır. Bağlandığı kişiyi asla bırakmak istemez. Yengeçlerden, aldatan kişilere çok az rastlanır.

http://okdiario.com/relaciones/img/2016/01/Love__037886_.jpg

5. Eğlendirmeyi Bilirler

Yengeçler genellikle eğlenmeyi severler. Bu yüzden çevresindeki insanları da eğlendirmeyi severler ve genellikle kaliteli bir mizah anlayışına sahiptirler.

6. Düşüncelidirler

Bazen sizi, sizden bile fazla düşünen yengeç erkekleri, ilişkilerinde ayrıca çok cömert davranır. Bunun sebebi hayatının, duygularının etkisi altında olmasıdır.

http://i.huffpost.com/gen/1395985/images/o-MAN-WOMAN-TALKING-facebook.jpg

7. Saftırlar

Yengeç erkekleri saftır. İnsanları kendi gibi sanıp, onlar tarafından aldatılabilirler. Ancak yengeç erkekleri, hiç kimsenin kötülüğünü istemez.

8. Ev Düşkünüdürler

Onlar için gezmek ve yeni yer görmek çok önemlidir. Ancak dünyada onlar için evden daha önemli bir şey yoktur. Hep evde huzurlu bir şekilde bulunmak isterler. Hatta yengeç erkekleri için en iyi tatil, kendi evindeki tatildir.

 

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com