mistik-img
view10291

Yay Erkeğini Nasıl Etkilersiniz?

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com

Aktif Olun

Yay burcu erkekleri hayatlarında çok hareketlidir. Onları dururken görmeniz adeta imkansızdır. Bu yüzden ona mutlaka ayak uydurmalısınız. Gezme ve dolaşma teklifleri dikkat çekecektir.

Tersine Gitmeyin

Yay erkekleri sorgulayıcıdır. Onun taktığı şeyler, size gayet normal gelebilir. Bu yüzden Yay erkeklerinin söylediklerine kulak verin. Çünkü o bir şeye takarsa, burnunuzdan getirebilir. Mümkün olduğunca kendinizi sorgulatmayacak hareketlerde bulunun.

Lüks ve Rahat

Yay erkekleri keyfine düşkündür. Onlar için rahatlık ve lüks esastır. Para harcamayı çok severler. Bu yüzden onu etkilemek adına kendinizi biraz göstermelisiniz. Onun yanındayken de, mutlaka yaptıklarına uyumlu olun.

Tarzınıza Özen Gösterin

Yay erkekleri fark edeceğiniz üzere çok bakımlıdırlar. Kendilerine inanılmaz özen gösterirler. Onlar için birisinin giyimi, bakımı her zaman yerinde olmalıdır. Kıyafetleri ve görünüşü mutlaka iyi olmalıdır. Bu yüzden siz de kendinize özen göstermelisiniz.

Duygusal Savaşlara Hazır Olun

Yay erkeklerinin duygusal halleri git-gellidir. Ona ayak uydurmanız sizi zorlayacak olsa da mutlaka anlayışlı olmalısınız. Ayrıca rastgele zamanlarda gelen kıskançlık krizlerine şimdiden kendinizi hazırlayın. Yay erkekleri kendisinin kıskanıldığını hissederse, ilgisini çekmiş olursunuz. Bu yüzden onu kıskandığınızı hissettirin.

Eğer bir Yay erkeği sizden etkilendiyse, dönüp dolaşıp geleceği yer yine sizin yanınız olacaktır. Bu yüzden ona varlığınızı hissettirin ancak onu boğmamaya çalışın.

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com