mistik-img
view15527

Olacaklardan Korkmayın, 6 Ocak Güneş Tutulması Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

 

Online kahve, tarot ve astroloji falı için www.yamiba.com

KOÇ

10. evinizde gerçeleşecek tutulma, kariyer hayatınızı etkileyebilir. Test edileceğiniz bir zaman dilimine hazır olun. Bu sebeple iş hayatınızda, toplumsal statü alanlarınızda sağlam adımlar atmalısınız. Değişim kaçınılmaz olabilir, ayak uydurmaya bakın.

BOĞA

Kararlılık seviyeniz oldukça artacak. Bazı hedefleriniz var ve bunlar için her şeyi yapmaya hazırsınız. İnsanlardan destek almaktan çekinmemelisiniz. Onların size, sizlerin onlara katkısı olacaktır. Eğitim ve yurtdışı konuları ön plana çıkabilir.

İKİZLER

Finansal konular ilgi çekici olabilir. Beklenmedik bir miras konusunu çözümlemek uzun zamanınızı alabilir. Alacak ve verecek konuları gündeminizi oluşturacaktır. Eğer bir ortaklık içerisindeyseniz özellikle dikkatli olmanız gereken bir süreç olacaktır.

YENGEÇ

Bu tutulma evlilik ve ikili ilişkiler konusunda sizi test edecektir. Aynı zamanda bu süreç içerisinde kendinizi oldukça özgüvenli hissedebilirsiniz. Yaratıcılığınız ön planda olacak ve bunun artısını çok fazla hissedeceksiniz.

ASLAN

Güneş tutulması sizin için iş hayatınızdaki değişimi vurguluyor. İşiniz değişebilir, çalışma arkadaşlarınız değişebilir. Ailevi, mal, mülk ve toprak konuları gündeminizi oluşturabilir. Sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerektiğini unutmadan hatırlatalım.

BAŞAK

Oğlak Burcu’nda gerçekleşecek olan tutulma, size aşk konusunda çok da ısrarcı olmamanız gerektiğini hatırlatacak. Odağınızı farklı alanlara kaydırmalısınız. Hobilerinize zaman ayırmalısınız. Bu altı ay sizin için yazışmalar ve konuşmalarla geçebilir, iletişim ağınız genişleyecektir. Çocuklarla ilgili bazı sorumluluklar almaya hazır olun.

TERAZİ

Güneş tutulması, sizi aile ve para konularında etkileyecektir. Ailevi konular gündeminizde yer alabilir. Para harcama konusunda bazı derslere ihtiyacınız var, aradığınız dersi bu tutulma sayesinde elde edeceksiniz.

AKREP

Eğitim ve ticari konularda sorumluluklarınız artıyor, dikkatli olmalısınız.  Muhitiniz, özellikle kardeşleriniz hakkında bazı konular gündeminizi meşgul edebilir.

YAY

Maddi açıdan şansınız devam ediyor ve bu şans 2020’ye kadar uzanıyor. Oğlak Burcu’nda gerçekleşecek olan tutulma maddi konularda sizi etkileyecektir. Maddi kaynaklarınız konusunda bazı değişim ve dönüşümler söz konusu olabilir, yeni kazanç kapıları açılabilir.

OĞLAK

Köklü bir değişimin eşiğindesiniz. Kendinizi baştan yaratacaksınız. Satürn, enerjinizi biraz çekebilir, bu konuyla özel olarak ilgilenmelisiniz. İkili ilişkiler ve kariyer konusunda önemli kararlar aşamasındasınız.

KOVA

Kendinizi dinleyeceğiniz bir dönem başlıyor.  Belirli molalar ile enerjinizi yükselteceksiniz. Bu süreç içerisinde bazı bağımlılıklarınıza son vereceksiniz. Kendinizi bu konuda oldukça güçlü hissedebilirsiniz. Gizli düşmanlıklara özellikle dikkat edin özellikle iş yaşamanızda.

BALIK

Tutulma, sosyal çevrenizi etkileyecek. Bazı arkadaşlıklarınızı bitirme kararı alabilirsiniz. Artık olgunlaşmamış kişilere tahammül edemiyorsunuz. İş arkadaşlıklarınız daha da kuvvetlenebilir ve genişleyebilir. Yaz aylarına kadar arkadaşlık konularında bazı değişim ve dönüşümler devam edecektir.