mistik-img
view23526

Oğlak Erkeğini Nasıl Etkilersiniz?

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com

 

Oğlak erkeği her zaman kendine dışa karşı kapalı tutar. Onu etkilemek bu yüzden gerçekten zor olabilir. Çünkü sizden etkilense bile bunu gizleyebilir. Bu yüzden bir sonraki adımı atmaktan her zaman çekinir.

Ancak Oğlak erkeklerinin zaaflarından bir tanesi, ona iltifat edilmesidir. Beğenilmeyi, onaylanmayı ve iltifat edilmesini çok sever. Bazen işlerini düzgün yapabilmek için buna ihtiyacı bile olabilir.

Oğlak erkekleri her zaman alanında en iyisi olmak ister. Bu yüzden hayatındaki engelleri çıkartmaya çok yatkındır. Oğlak erkeklerine asla ayak bağı olmayın. Onun yanında olun, varlığınızı hissettirin ancak onu kendinize boğmayın.

Oğlak erkekleri çok uzun zaman boyunca duygularını saklayabilir. Sabırlı olun. O uzun ilişkilerin insanıdır. Onu hiçbir zaman zorlamayın. Onun duygularını davranışlarından çözebilirsiniz.

Oğlak erkeklerinin birisine güvenmesi çok uzun zamanlar alır. Bu yüzden onun güvenini zedeleyecek şeyleri yapmaktan en başta vazgeçin.

Oğlak erkekleri istisnalar hariç gelip geçici ilişkilerden hep kaçınır. Onun hayatında kalıcı olacak kişilerle ilişkiye girmek ister. Çünkü Oğlak erkeklerinde aile kavramı çok gelişmiştir. Kendisini ait hissettiği kişiye bağlanır ve asla bırakmaz.

Onun için hayat sakin ve düzenli olmalıdır. Aşırılıktan her zaman haz etmez.

Oğlak erkekleri tam bir baba figürü temsilcisidir. Onlar adeta sığınacak bir limandır. Eğer dertleşecek birilerini arıyorsanız, Oğlak erkekleri biçilmiş kaftandır.

Ayrıca Oğlak erkekleri sürprizlerden ve hayatında oluşabilecek değişikliklerden pek haz etmezler. Bu konuya dikkat edin.

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com