mistik-img
view20218

MERKÜR RETROSU: ESKİ SEVGİLİLER GERİ DÖNÜYOR, NE YAPMALI?

Online kahve, tarot ve astroloji falı için www.yamiba.com

Merkür Retrosu’nun Etkileri

Merkür’ün gerileme halinde olması iletişimsel açıdan bir takım problemleri de beraberinde getirecektir. Dediklerimizin yanlış anlaşılması çok muhtemeldir. Para transferlerinde, kargo işlemlerinde dikkat etmelisiniz, bilgileri doğru yazdığınızdan emin olunuz. Bir diğer bilindik etkisi ise teknolojik aletler üzerinedir. Elektronik aletlerde bozulmalar meydana gelebilir. Dikkat! Yenisini almak için retro hareketinin bitmesini bekleyin. İmza atmayı durdurun! Yeni adımlar için bir süre bekleyin. Geçmişten misafirler olabilir! Merkür Retrosu eski sevgilileri geri döndürebilir. Ancak buna izin vermeyin! Bu geliş geçicidir, o kişi yine gidecektir.

Merkür Retrosu’nun Burçlara Etkisi

KOÇ: Balık, 12. evinizde. 12. ev konuları bilinçaltınızı ve gizli düşmanlıklarınızı anlatır. Bu dönem içerisinde biraz daha takıntılı hale gelebilirsiniz. Terapiler için oldukça uygun bir zamanlamadır. Korkularınızın üzerine gitmeyin, ilginizi farklı konulara kaydırın. Fikirlerinizi ulu orta yerde açıklamayın, çalınabilir. Bazı dedikodulara karşı hazırlıklı olun.

BOĞA: Balık, 11. evinizde. 11. ev konuları kariyer, sosyal çevre ve beklentileri anlatır. Arkadaşlarınızla iletişimsel problemler yaşanabilir. Alınganlıklardan uzak durun. Eski aşklar söz konusu olabilir, bu insanları hayatınıza sokmayın. Merkür ile gelen Merkür ile gider. İş başvurularından olumlu dönüşler alabilirsiniz.

İKİZLER: Balık, 10. evinizde. 10. ev konuları toplumsal statünüzü ve kariyerinizi anlatır. Mart sonuna kadar kariyer girişimlerinizi erteleyin. İş hayatınızda bazı aksaklıklar meydana gelebilir. İmza atmamaya özen gösterin. İnsanlara güvenmeyin, bilgilerinizi paylşamayın. Aile içinde bazı gerilmeler yaşanabilir, kavgadan uzak durun.

YENGEÇ: Balık, 9. evinizde. 9. ev konuları oldukça geniştir. Seyahat planlarında özenli olun, bazı eksikler oluşabilir. Yeni bir eğitime başlamak için uygun bir zaman değildir. Zihniniz bu dönem içerisinde bulanık olacaktır. Uzak akrabalardan bazı geri dönüşler alabilirsiniz. Mahkemelik konulardan uzak durmaya çalışın.

ASLAN: Balık, 8. evinizde. 8. ev konuları sağlık ve maddiyatı anlatır. Maddi tablonuza dikkat edin. Eski borçlarla karşılaşabilirsiniz. Kararlarınızı erteleyin. Beklediğiniz insanlar hayatınıza geri dönecek, bu kişilere hayatınızda yer vermeyin. Eski sağlık konuları bu süreçte tekrar ortaya çıkabilir, dikkat edin.

BAŞAK: Balık, 7. evinizde. 7. ev konuları ikili ilişkileri anlatır. Bu süreçte her türlü ikili ilişkilerinizde sınanabilirsiniz. İletişimsel aksaklıklara dikkat edin. Çıkan kavgalar sebebiyle ilişkinizi bitirmeye kalkmamalısınız. Bu sorunlar geçici olacaktır bunu unutmayın. Sakin olmanız gerekiyor.

TERAZİ: Balık, 6. evinizde. 6. ev konuları iş ilişkilerinizi ve sağlığınızı anlatır. İş hayatınızda alt-üst ilişkilerinizde gerilmeler yaşanabilir. İş dosyalarınızı açıkta bırakmamalısınız. Elektronik cihazlarınıza dikkat edin. Günlük hayatınızda boş işlerle uğraşabilirsiniz. Sağlığınıza ekstra özen gösterin. Diyet ve spor için uygun bir zaman değildir.

AKREP: Balık, 5. evinizde. 5. ev konuları aşk ve çocukları anlatır. Eski sevgiliniz tekrar sizinle iletişime geçebilir, bu kişileri hayatınıza almayın. Sorunlar devam edecektir. Yeniliklere açık olun, eskilere odaklanmayın. Aşk hayatınızda tutkunuz azalabilir, geçici bir süreçtir aldırmayın. Çocuklarınızla iletişiminize dikkat edin.

YAY: Balık, 4. evinizde. 4. ev konuları ev ve ailevi konulardır. Eski ailevi konuları tekrar meydana çıkabilir. Bu sorunları çözüme kavuşturmak için uygun bir zaman. Telefonunuz bozulabilir yenisini almayın. Taşınma fikriniz varsa Nisan ayına erteleyin.

OĞLAK: Balık, 3. evinizde. 3. ev konuları oldukça geniştir. Genel olarak iletişim evinizdir. Tüm iletişimlerinizde dikkatli davranın. Yanlış anlaşılmalar, alınganlıklar yaşanabilir. Geçici problemlerdir, aldırış etmeyin. Çok fazla dalgınlık yaşayabilirsiniz. Bir takım unutkanlıklar yaşanabilir. Seyahatlerde bilet tarihlerine özellikle dikkat edin.

KOVA: Balık, 2. evinizde. 2. ev konuları maddi kaynakları anlatır. Parasal açıdan sürprizlere açık olun. Harcamalarınıza dikkat edin eski borçlarla karşılaşabilirsiniz. Kaybettiğiniz eşyaları bulmakta mükemmel bir zamandır, özellikle para kaybettiyseniz. İş başvurularından dönüş alabilirsiniz, imza atmamaya özen gösterin.

BALIK: Retro sizlerin 1.evinizde gerçekleşecek. Yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Yazılı ve sözlü iletişimlerde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni bir aşk için uygun bir zaman değildir. Retronun bitişini beklemek daha iyi olacaktır. Uykunuza dikkat edin. Ameliyatınız varsa, tarihini erteleyin.

 

Online kahve, tarot ve astroloji falı için www.yamiba.com