mistik-img
view15971

Mars, Boğa’da: İlişkiler Aniden Bitebilir/Başlayabilir

Online kahve, tarot ve astroloji falı için www.yamiba.com

 

KOÇ

Ciddileşmenin zamanı geldi! Mars, burcundayken çok koştuğunu ve istediğini yapmakta özgür olduğunu hissettin. Bir sürü yeni proje ve ilişki başlattın, belki sevdiğin yeni bir hobi buldun ya da hepsini başardın! Fakat şimdi bunlardan hangisinin sizin için en değerli olduğunu seçmeniz gerekiyor. Seçiminizi yaptıktan sonra işe koyulmaya başladığınızda, ödüllerin sabırlı ve sorumlu olmaya değer olduğunu göreceksiniz.

BOĞA

Her şey şu anda seninle ilgili! Bir şeyleri sabırla düşünmek hoşuna gidiyor, yalnızca hazır olduğunda gerekli adımları atıyorsun. Mars, her şeyden çok önümüzdeki birkaç hafta için zamanını neye harcamak istediğine karar verme sürecini hızlandırmana yardımcı olacak. İlişkilerin, kariyerin ve ev yaşamındaki büyük fırsatlar şimdi ortaya çıkabilir, bu nedenle Mars'ın saldırgan hislerinden yararlanmaya bak!

İKİZLER

Zodyak'ın tek değişken hava işareti olarak, temelde oldukça hareketli ve aktifsin. Kendiliğinden büyür ve sıkılmaktan nefret edersin. İki dakikada birisiyle tanışabilir veya yeni bir şey başlatabilirsin. Boğa burcundaki Mars, hedeflerine aşırı odaklandığında seni izole edebilir. Kişisel olarak yaklaşırsan, seni gerçekten tüketebilir ve başkaları tarafından ihmal edilmiş veya unutulmuş hissedebilirsin. Yalnızlık zamanının değerini öğrenmeli ve yalnız şeyler üzerinde çalışmalısın. 

YENGEÇ

Sen ve Boğa, en besleyici ve sevgi dolu burçlar olarak tanınır, herkesçe “anne arkadaş” olarak bilinirsiniz. Şimdi arkadaşlarınla birlikte en fazla enerjiyi hissedeceksin. Boğa’nın etkisindeki Mars altında, herkes birbiriyle ilgilenmek ve senin gibi daha yavaş, daha az telaşlı bir hızda, küçük yengeçle çalışmak için motive olacaktır. Bu, sosyal çevrende hissedebileceğin ve arkadaşlarının hedeflerini desteklerken kişisel hedeflerin için kendi önerilerini ve yardımlarını sunabileceğin anlamına gelir. Şimdi sosyal aleminde hareket zamanı!

ASLAN

Boğa burcundaki Mars, ofis hayatına bir miktar adrenalin sağlıyor. Sorumlulukların ya da herhangi bir işin hayranı değilsin (her gün kestirmeyi tercih ediyorsun) ama şimdi kariyerin hakkında ciddileşme zamanı. Bu ani motivasyon artışı patronun için etkileyici olsa da, başarılı olmak için diğer insanlara baskı yapmamalısın. Şimdi kurumsal merdivenleri tırmanarak ciddi hareketler yapabilirsin, yukarı çıkarken kimsenin gözlerini pençe atmamaya dikkat et!

BAŞAK

Mars'ın enerjisi sana kesintisiz bir şekilde geliyor! Çalışmaya, öğrenmeye ve seyahat etmeye heveslisin. Bu dönemde işle ya da okulla yurt dışına gitmek için kolayca fırsatlar bulabilirsin. Eğer bir sınıfa girmeyi veya okula geri dönmeyi düşünüyorsan, Boğa'daki Mars sana kayıt olman ve ciddiye alman için doğru miktarda motivasyon verecektir. Boş yer bulmayı hayal ediyorsan, Boğa'daki Mars bunu yapmak için mükemmel bir zamandır. Enerji seviyen yükselecek ve özellikle açık fikirli ve maceracı hissedeceksin, böylece yeni deneyimler öğrenme fırsatları ve harika anılar oluşturacaksın.

TERAZİ

Mars, yatak odasındaki sıcaklığı artırıyor! Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca, Mars'ta Koç'la, ilişkilerinde çok daha fazla aktiviteye sahip oldun. Boğa'da, tıpkı seninki gibi Venüs'ün hükmettiği bir burç, Mars yavaş yavaş libidolarınızı kaldırıyor ve cinsel yaşamın için harikalar yaratıyor. Boğa burcundaki Mars, ilişkiyi ciddiye alman ve bir sonraki adıma geçmen için gereken tekme olabilir!

AKREP

Mars, burcunun faal gezegenidir (Pluto dışında) En çok arkadaşlıklar, romantik ortaklıklar veya iş ilişkilerinde sıcaklığı hissediyorsun. Artık sen ve diğerleri arasındaki enerji iyice artmış durumda. Başkalarıyla daha iyi şartlarda çalışmak, en iyi arkadaşınla takılmak ve aşkınla zaman geçirmek için daha fazla fırsat var ve kesinlikle bu tür ilişkilerin hayatında önem kazandığını görüceksin. Yine de bir göz atmalısın; Mars'ın enerjisi seni kolayca boğabilir ve bir tartışma ya da kavga şeklinde ilişkilerinden birine ateş açabilir. Boğa burcundaki Mars çok inatçı bir yerleşim olduğu için şimdi işbirliği ve daha açık fikirli olmaya odaklanmak önemlidir.

YAY

Jüpiter bir yıl sonunda Yay'a geldiğinde işler düzelmeye başladı! Siz ve Boğa benzer değilsiniz. Siz değişebilir ateş enerjisiyken Boğa sabit toprak enerjisidir. Bu da Boğa'da gerçekleşen herhangi bir eylemin senin için zor veya uzlaşmaz durumlar ile sonuçlandığını gösterir. Ancak bu, yapılacaklar listendeki her şeyi kontrol etmene yardımcı olmak için Mars'a güvenebileceğin anlamına gelir! Yeni bir proje, besleyici bir diyet veya egzersiz planı gibi sağlıkla ilgili herhangi bir başlangıç için şansını denemelisin.

OĞLAK

Sen ve Boğa, konuşmalardan ilişkilere, etkinliklere ve diğer her şeye kadar her şeyi işlemsel bir şekilde görme eğilimindesiniz! Yaptığınız işe bir ton enerji harcıyorsunuz ve %100 memnun kalana kadar çalışmaya devam eden aziz bir kararlılığa sahipsiniz. Boğa burcundaki Mars tam olarak bunu yapmanı istiyor; hayatı dolu yaşa, yaratıcı ol, aşık ol, harika seks yap ya da ne yapmak istersen! Hayata olan tutkun inanılma. Bu sadece iki yılda bir olur, bu yüzden şimdi gerçekten kendini serbest bırak!

KOVA

Boğa'daki Mars'la, evde bir sürü aksiyon ve heyecanın yaşandığını görüyorsun. Çok sosyal bir burçsun ve çeşitli sosyal etkinliklerde farkedilirsin. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca evde bununla başa çıkmak için çok fazla sebep olacak. Taşınıyor musun yoksa yeni bir ev arkadaşı mı geliyor? Boğa burcundaki Mars, her tür yaşam geçişinden kaynaklanan stres veya zorluklarla baş etmek için sabır ve odak sağlar. Evinde hareket artmış olabilir çünkü yeniden dekore ediyorsun veya normalden daha fazla insan geliyor olabilir. Henüz teknik olarak gelmiş olmasa da, bahar temizliği yapmak için mükemmel bir fırsat olabilir.

BALIK

Çoğu işaret için, Boğa'daki Mars, günlük yaşamın koşuşturmasının yavaşladığı ve küçük günlük işlerle uğraşmak yerine birkaç büyük hedefe ulaşmak konusunda ciddileşebilecekleri bir zamanı gösterir. Bir yerden bir yere giderken düşünmüyorsun, akıntı seni nereye götürürse götürsün özgürce yüzüyorsun, ancak Boğa'daki Mars ile daha da özgürsün. Kesinlikle hoş bir değişiklik!