mistik-img
view26296

Kova Erkeğini Nasıl Etkilersiniz?

Kova erkeğiyle birlikte olmak aslında hiç kolay değildir. O, kendisini bunaltan ve vaktini alan şeyleri hiç sevmez. Ancak onun yanında olarak varlığınızı hissettirirseniz, Kova burcu erkeği peşinize düşecektir.

Onunlayken asla sıkılmazsınız. Çok eğlencelidir. Sürekli değişiklik arayışındadır. Farklı şeyler onu cezbeder.

Her ne kadar geç evlenme gibi bir düşüncesi olsa da, bağlandıkları kişileri asla bırakmaz istemezler.

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com

İşte Kova erkeğini etkilemenin yolları:

Arkadaşça Yaklaşın

Kova erkekleri hayatlarında sürekli dertleşecek birilerini ararlar. Onlar için az ama öz insan kavramı söz konusudur. Bu yüzden Kova erkeğinin hayatında kalıcı olmak istiyorsanız, sevgiliden önce arkadaş olmayı bilmelisiniz. Onunla her ne konu olursa olsun konuşabiliyor olmalısınız. Birisiyle dertleşmek isteyeceği zaman aklına ilk siz geliyorsanız, onu etkilemeyi başarmışsınızdır.

Üzerine Düşmeyin

Kova erkekleri, diğer burçlarda olduğu gibi ilgiyi sever. Ancak sürekli onun başında olmanız, onu size çekmez. Aksine onu sizden uzaklaştırır. Bu yüzden, onu bunaltmadan doğru anlarda yanında olun. Ve sürekli soru sorup ilgisini çekmeye çalışmayın.

Ortak Noktaları Yakalayın

Kova erkekleri entelektüel insanlardan hoşlanır. Onu etkilemek istiyorsanız, onunla ortak noktalarınızı bulmalısınız. Kova erkekleri, bilgiye çok önem verir. Ayrıca onunlayken mutlaka güçlü birisi olduğunuzu hissettirmelisiniz.

Rastgele Olun ve Onu Şaşırtın

Kova erkekleri şaşırtılmaktan çok hoşlanır. Onu alakasız zamanlarda arayabilirsiniz. Bu çok hoşuna gidecektir. Ya da alakasız bir günde ona hediye alabilirsiniz. Bu gibi ufak sürprizler onun beklediği şeylerdir.

Kıskançlığınızı Belli Etmeyin

Kova burcu erkekleri zaman zaman kıskanç davranabilir. Ancak kendisinin kıskanılmasına anlam veremez. Bu yüzden onu kıskansanız bile, kıskandığınızı göstermeyin. Çevresinde çok fazla kadın olmasına aldırış etmeyin. Emin olun ki, Kova erkekleri birisinden hoşlanıyorsa, gözü başkasını görmez.

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com