mistik-img
view19785

Koç Erkeğini Nasıl Etkilersiniz?

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com

Onu Dinleyin

Koç erkekleri bir şeyleri anlatmayı severler. Konuşma esnasında ipleri onun eline vermek, onu etkilemenin 1. kuralıdır. Eğer onu dinleyip, anlattıklarına ilgi duyduğunuzu hissettirirseniz, dikkatini çekmeyi başaracaksınızdır.

Hemen Kestirip Atmayın

Koç erkeklerinin yaptıkları her hareketin arkasında mutlaka bir neden vardır. O yüzden ne olursa olsun, yargısız infaz yapmayın. Koç erkekleri, bu konularda çok çabuk sinirlenebilir. İlk önce açıklamasını bekleyin.

Geri Adım Atmasını Bilin

Koç erkekleri çok fazla ilgi gösterilmesinden haz etmez. O yüzden konuşmalarınızda bahsettiği şeylere ilgi gösterin ancak gün içinde onu çok fazla ilginizle meşgul etmeyin. Koç erkekleri kendine yetebilen kişilerden hoşlanırlar. Bu yüzden ona, bağımsız olduğunuzu gösterin.

http://www.ourgom.com/wp-content/uploads/2015/06/horoscope-639126_640-e1427225970496-1.jpg

Koç Erkeğinin Ruh Halinden Anlayın

Koç erkeklerinin gün içerisinde kafasından bin bir türlü düşünce geçer. Bu yüzden ruh halleri dengesiz olabilir. Bir gün aranız mükemmelken diğer gün ilgisizliğinden sıkılabilirsiniz. Bu durum normaldir. Sizin yapmanız gereken en önemli şey, ona her zaman yanında olduğunuzu hissettirmeniz ve ruh halindeki değişikliklere karşı anlayış göstermeniz.

Şaşırtın

Koç erkekleri en ufak şeylerden bile etkilenebilir. Onu sadece 1 şarkı veya ilginç bir sürpriz ile etkileyebilirsiniz. Onu şaşırtmanız, aranızda güçlü bir bağ oluşturacaktır.

Her Zaman Eğlenceli Olun

Koç burcu erkekleri çok ciddi konular konuşmaya gelemezler. Çabuk sıkılan bir yapıları vardır. Bu yüzden onu etkilemeye çalışırken, sürekli eğlenceli olun. Onu güldürmeye çalışın. 

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com