mistik-img
view17148

Kahve Falında Kalp Görmek

 

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com

 

Güzel bir günün ardından, sonunda nihayet oturdunuz. Üzerinizde sadece ufak, tatlı bir yorgunluk var. Bir kahve koydunuz ve fal bakmak istediniz. Falda çıkacakları merakla bekliyorsunuz. O da ne? Falda kalp çıktı. Bu kalp acaba neyin habercisi?

 

Falda kalp görmek, anlayacağınız üzere genellikle iyi şeylerin habercisidir. Duygusal olarak yoğun bir döneme kendinizi hazırlayın. İçinizde fırtınalar kopacak. Ancak en sonunda gülen taraf siz olacaksınız. Falda kalp çıkmasıyla, istediğiniz aşkı bulacaksınız anlamını bağdaşlaştırmak doğru değildir. Ancak üzerine emek verdiğiniz bazı şeyler kesinliğe ulaşacağı anlamı, gayet uygun olacaktır.

Aşk hayatı durgun olan kişilerin kahve falında kalp çıkması, işlerinin iyiye gideceğini gösterir. Özellikle finansal açıda rahat bir nefes alacağınız bir dönem sizi bekliyor olacaktır.

Kahve falında kalp görmek durumunda aslında gördüğünüz kalbin fincandaki konumu da çok önemlidir. Eğer kalp belirgin bir şekilde ortadaysa, fal baktıran kişi sonunda aradığı aşkı bulacak veya uğraşlarının karşılığını alacaktır. İleride büyük kararlar almaya hazır olun.

Kalbi fincanın yanında görmek kişinin aşk hayatının hareketleneceği anlamına gelmektedir. Bu dönemde normalden çok daha fazla ilgiyle karşılaşabilirsiniz. Ancak hiçbir şey net değildir. Burada işleri netleştirip, yoluna devam etmeyi sağlayacak kişi, yine sizden başkası değildir. Bu dönemde sizi şaşırtacak haberler almaya hazır olun.

Tabakta görülen kalp aile için iyi şeyler olacağının habercisidir. Eğer aranızın kötü olduğu bir kişi varsa, aranız düzelecektir. Ayrıca ailenize karşı bu dönemde daha hassas olacaksınız. Onlar da sizin üzerinize daha fazla düşecek. Aranızda olan sevgiyi hissedeceksiniz.

Ayrıca kahve falında görülen ikiye ayrılmış kalp, çok değer verdiğiniz birisinin sizi kırması olarak yorumlanabilir.

 

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com