mistik-img
view16638

Hangi Burç Nasıl Sevgili Olur?

 

 

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com

Koç

İlişkilerinde başrol oyuncusu olmayı seven Koç burcu, ortamın en dikkat çekici ve göze çarpanı kim ise ona yönelir. Herkesin tercih ettiği kişinin tek vazgeçilmezi olmak tek hayalleridir. Koç onunla birlikte olmanın verdiği tüm avantajlarını sergilemeyi bilir. İlişkisinde partnerinin tepkisini ölçmek için ufak nazlar yapabilir.

Boğa

Sessiz ve ağır takınmayı seven boğa burcu, partnerine istediklerini yaptırmaya bayılır. Kendisini ilişkiye adamaya hazırdır, her zorluğun üstesinden sizin yerinize gelmeyi başarır. İlişkisinde sahiplenici duygusunu fazlası ile hissettirir, bu durum ister istemez ilişkinize olumsuz yansıyabilmektedir.

İkizler

İkizler kalıplaşmış ilişkiler yaşamak istemeyenler için harika bir burçtur. Size her saniyenize ayak uydurur. Ne istediğinizi ne yapmaya çalıştığınızı anlama kabiliyeti oldukça yüksektir. Aşkı en güzel ikizler ile yaşarsınız. İlişkinin rahata kavuşabilmesi için elinden gelen büyün çabayı sarf eder.

Yengeç

Oldukça alıngan ve kıskanç olan Yengeç, sizin hoşunuza giden her şeyi önünüze sermekten hoşlanır. İlişkinizi ilerlettiğinizde sizi sizden daha iyi tanıyacak bir konuma gelir. Onu kıskandırmak için sakın bir davranış sergilemeyin, kendi bacağınıza sıkmış olabilirsiniz böyle bir durumda. Yengeç, size bozulmuşsa sizden bunun intikamın burnunuzdan getirir.

Aslan

Aslan burcu partnerini baştan çıkarmaya bayılır. Şehvetli sözler ile sizi kabuğunuzdan rahatlıkla çıkarabilir. Nasıl bir durumda olduğunuzu siz dahi hayal edemezsiniz. Sıcakkanlıdır, sizi memnun etmek için imkanlarını seferber edebilir. Kovalan durumunda olmayı çok sever.

 

Başak  

İlişkinin hâkimi olmaya bayılır, yönetmekten çok hoşlanır. Başak burcu partnerini çok üzer, ezer fakat gitmesine asla izin vermez. İlişkinin yönünü o belirlemek ister, nereye gidilecek, ne yapılması gerekiyor gibi tüm unsurları kendisi yönetmek ister.

Terazi

Akıl oyunlarına çokça başvuran burçlar arasında yer alan Terazi, aşkta da bu oyunundan vazgeçmez ve sizi sürekli yapmış olduğu her harekette sizi yönlendirmeye çalışır. Tüm iplerin kendi elinde olması için yoğun çaba harcayan Terazi, aşkta her daim kontrol eden taraf olmak ister.

Akrep

Akrep kendini birine bağımlı hale getirmeye çalışır. Tek isteği sevdiği insanın kendisini sürekli arzulamasıdır. Kıskançtır, sevdiğinin her bir hareketini sorgular, tuttuğunu koparır ve partnerinin hakimiyetini sürekli elinde bulundurur.

Yay

Yay için aşk her şeydir. Ona göre besin gibi önemli olan aşk olmazsa hiçbir şey gerçekleştiremez. Fakat yay çok sadık bir görüntü çizemez, geçmişinde fazlaca derin izler bırakan Yay, yeni ilişkilerinde sürekli geçmişi arzular.

Oğlak

Oğlak sadık bir partner görünümü çizer bu nedenle de karşıdaki kişinin de bu tür bir profile sahip olmasını arzular. İlişkilerinde bunu yansıtamamış kişileri ise kolaylıkla terk edebilir. Bu nedenle oğlak burcu ile ilişki yaşıyorsanız bu profili yanıtmış olmaktan emin olmalısınız.

Kova

Deli gibi aşık olma potansiyeline sahip olan Kova, isteği sıcak bir yuva ve sadık bir eştir. Bunları sağlıyor olmanız halinde Kovayı elinizde tutmanız çok da zor olmayacaktır. İlişkilerinde her daim iyi niyetli tavır sergileyen Kova burcu birçok olumsuz duruma rağmen sadakatini korumayı başarmaktadır.

Balık

Yetenekli ve becerikli halleri bir balığın en cezbedici özellikleri arasında yer almaktadır. Balık, sakin ve sükûnet dolu yapısı ile partnerini rahatlıkla elinde tutabilir. Sevdiği kişiyi kaybetme korkusunu taşıyan Balık, oldukça kıskanç yapısı nedeniyle sevdiğini sıkabilmektedir. 

 

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com