mistik-img
view14070

Evlilik Tarihinizi İyi Seçin, Evlilik Burcunuz Ne?

Evliliklerin de burcu var. Bu burçlar evlilikler üzerinde çok büyük etkilere sahip. Bu yüzden evlenmeden önce, evlilik tarihinizi mutlaka doğru seçmeniz gerek. Ancak her burç her ilişki için uygundur diyemeyiz. Kendinize uygun olan burcu, kendiniz seçmeniz gerekmekte.

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com

Burç seçimi yaparken mutlaka yaşamak istediğini ilişkiyi etraflıca düşünmelisiniz.

Koç

Koç evlilikleri tutku dolu bir birliktelik yaşarlar. İlişkileri o kadar alevlidir ki, aşkı resmen doruklarda yaşarlar. Kıskançlık ve ilgiye hazır olun. Ancak Koç burcu ilişkilerinde bazen sinirler bozulabilir. Bu durum aşkı etkilemez, tatları kaçırır. Koç ilişkilerinde sakin olmakta fayda var.

Boğa

Boğa burcu evliliklerinde sevgi temeldir. İlişkiler çok sade, stabil ve güven doludur. Çiftler birbirlerini tatmin ederler. Ancak Boğa burcunun yapısı gereği bir süre sonra bu ilişki yükselmesiz-alçalmasız olacağından, size sıkıcı gelebilir. Sevgi doruklarda olduğundan, bu bir sorun olmaz. Aksine uzun süreli ilişkinin habercisidir.

İkizler

İkizler evliliklerinde ikili diyalog maksimum düzeydedir. Çiftler birbirlerini anlar, dinler. Bundan zevk alırlar. Sürekli bir şeyleri paylaşırlar. Aşkları çok yoğun olur. Ancak İkizler burcunun özelliklerinden kaynaklı olarak, hislerde git-geller yaşanabilir. Sevgi azalmaz ama yaşadıklarınıza şaşırabilirsiniz. Değişik bir ilişki yaşamaya hazır olun!

Yengeç

Yengeç evlilikleri; aşırı derecede duygusal ve birbirlerine bağlı bir ilişki yaşarlar. Çünkü Yengeç burcu çok duygusaldır. Yengeç evliliklerinde en önemli şey ev hayatıdır. Evlerine çok bağlı yaşarlar. Aile birinci önceliktir. Bu durum sonradan problem yaşatabilir. Çünkü her olayda birinci öncelik olarak aileyi ve gelenekleri önde tutarlar.

Aslan

Aslan burcu evliliklerinde maceraya hazır olun. Sürekli bir hareket hali söz konusu olacaktır. Aslan burcu zaten gezip tozmayı, yeni yerler keşfetmeyi çok sever. İlişkiniz de böyle olacaktır. Sürekli olarak yeni bir şeyler yapacaksınız. Ancak Aslan burcu evlilikleri, burç özelliği olarak çiftler arası çekişmeyi de beraberinde getirir. Çiftler birbirleri arasında ego çatışmasına girebilir. Bu burca sahip evliliklerde alttan almak esastır.

Başak

Başak evliliklerinde, gündelik yaşam adeta harikadır. Çünkü her şey düzeyinde ve programlı olur. Hiçbir aşırılık olmaz. Duygular yoğundur. Ancak Başak evliliklerinde çiftler birbirlerinin beğenmedikleri özelliklerini çekinmeden yüzlerine vurabilir. Yapılan hatalara çok takarlar. Ayrıca iletişimde problem yaşayabilirler.

Terazi

Terazi burcu evlilikleri aşkı doruklarda yaşarlar. Adeta sevgi arsızlarıdır. Sonsuz bir sevgi ile birbirlerine bağlıdırlar. Ancak Terazi burcunun getirdiği duygusal olarak dengesizlikler bir süre sonra sinirleri gerebilir. Duygularda azalma olmaz ama çiftler birbirlerinden soğuyabilir. Eğer sevginizden eminseniz, Terazi burcu evliliği gayet sağlıklıdır.

Akrep

Akrep burcu evliliklerinde tutku en baskın duygudur. Çiftler birbirlerine her konuda çok bağlıdırlar. Duygularını çok iyi dile getirirler ve ne istediklerini bilirler. Sıcak bir evlilik olur. Ancak Akrep burcu, ya iyidir ya kötü. Git-geller pek yoktur. Olduğu zaman şaşırabilirsiniz çünkü her şey bir anda tersine dönebilir. İlişki çok iyiyken bir anda “ne oluyor?” diyebilirsiniz. Fakat korkmayın. Birbirine bağlı çiftler, Akrep evlilikleriyle sevgiyi iliklerine kadar hissederler.

Yay

Yay evlilikleri her zaman yeni bir macera peşindedir. Çiftler bir türlü durmak bilmez. Birbirleriyle vakit geçirmeye bayılırlar. Ancak söz konusu iş olduğunda, birlikte oldukları kişileri ikinci plana atabilirler. Duygu olarak çok yoğun bir ilişkidir.

Oğlak

Oğlak burcu evliliklerinde mantık ön plandadır. Duygular yoğundur ancak hiçbir zaman dile getirilmez. Bu sebeple Oğlak evlilikleri çok sağlamdır. Ancak Oğlak burcu evliliklerinde maddiyata çok önem verilir. Duygusallığı ön planda tutarsanız, Oğlak evlilikleri tatmin edicidir.

Kova

Kova burcu evlilikleri çok hareketlidir. Sıkılmayacağınızı söyleyebiliriz. Yaşanabilecek sorunları çiftler umursamaz. Ancak bu durum bir süre sonra problem yaratabilir. Çünkü sorunlar bir süre sonra çığ gibi büyümüş bir şekilde ortaya çıkar. Kova burcu evliliklerinde bağlılık esastır.

Balık

Balık burcu evlilikleri duyguların en yoğunlarını yaşarlar. Aşk onlar için çok önemlidir. Çiftler birbirlerine çok fedakar davranırlar. Onların içleri sevgi doludur. Çift olarak birbirlerini tamamlarlar. Eğer duyguya ve aşka önem veriyorsanız, Balık burcu evlilikleri idealdir. Ancak Balık evlilikleri hassastır.

 

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com