mistik-img
view26763

En Tutkulu Öpüşen Burçlar Hangileri?

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com

Sevişirken en önemli şey aslında öpüşmektir. Öpüşmek bir ilişkideki en kıymetli şeylerden biridir. Hatta insanların şikayet ettiği tutku ve ilişkideki ateş, öpüşmeden kaynaklanmaktadır. Bu yüzden ilişkilerde öpüşmek olmazsa olmazdır.

Peki en iyi öpüşen burç hangisidir?

Aslında en iyi öpüşen burcu ararken, duygusallığa ve tutkuya da bakmak gerekir. Bu yüzden listemizdeki en üst sırayı alan burçlar, duygusal tarafları sayesinde bu kadar iyidirler.

1.Yengeç

http://www.horoscopemonthly.net/wp-content/uploads/2015/06/Cancer-300x235.jpg

Yengeç burcu genel olarak duygularıyla hareket ettikleri için ilişkilerde genellikle tutkuludurlar. Onlar partnerlerine kendilerini adarlar ve sadece mutlu etmek için hareket ederler. Yengeçlerle öpüşmek bir serüven gibidir. Sürekli yeni deryalara açılırsınız. Sizi nasıl mutlu edeceklerini çok iyi bilirler. İlişkilerde nazik ve romantik davranırlar. Yengeç burcu ile romantizmi doruklarda yaşayıp, öpüşmenin en iyisini tatmanız işten bile değil.

2. Aslan

http://www.freshdesignpedia.com/wp-content/uploads/lion-zodiac-and-astrology-in-hervorsagt/zodiac-lion-title.jpg

Aslan burcu gerektiği zamanda duygusal yanını ortaya çıkartmayı çok iyi bilir. Duyguları onlara bitmek bilmeyen bir enerji verir. Onunla ilişkideyken temposuna ayak uydurmak size adeta yorucu gelir. Bu yüzden Aslan burcu en iyi öpüşen burçlar arasında yerini alır.

3. Boğa

Boğa burcu insanları dışarıya karşı ağır başlı gözükebilir. Ancak ilişkilerdeki hakimiyeti insana şaşkınlık verir. Bir kişiyle ilişki sırasındayken normal yaşantısında sergilediği tavırdan bambaşka biriyle karşılaşırsınız. Ancak bu durum hiç de kötü değildir. Dışarıya karşı kendini korurken, ilişkilerdeki samimiyetini arttırmak için harika bir yoldur. Onunla birlikteyken bitmek bilmeyen bir tutkuya ve bağlanmaya şahitlik edersiniz. Birlikte olduğu kişiyi mutlu edip, birlikte tatmin olmak için elinden geleni yapar. Bu yüzden en iyi öpüşen burçlardan birisi de boğadır.

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com