mistik-img
view17755

Burçların Korkuları

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com

 

KOÇ

Koçların en büyük korkuları, insan ilişkileridir.  Sevdikleri insanı kaybetmek istemedikleri için sevecen davranmak durumunda kalabilirler.

 

BOĞA

Belirsizlik... Bir Boğa’nın en büyük korkusu şüphesiz belirsizliktir. Boğa’lar geçmişe ve geleceğe hakim olmak isterler. Bilinmeyenler onun için kabustur.

 

İKİZLER

Mükemmeliyetçi İkizleri, en çok korkutan şey başarısızlıktır. Bir şeylere yetememe hissi onun her zaman tetikte kalmasına sebebiyet verir.

 

YENGEÇ

Yengeçler, duygusaldır ve insanlara bağlıdır. Reddedilmek en büyük korkuları arasında yer alır bu yüzden.

 

ASLAN

Aslan, her zaman her yerde dikkat çekmek ister. İlgisizlik onu delirtebilir. Gözden düşmek onun en büyük korkusudur.

 

BAŞAK

Başaklar, bağımsızlığı sever. Alışkanlığa dönüşmüş bir ilişkinin ortasında kalmak Başakları korkutur.

 

TERAZİ

Terazi çok soyal bir burçtur. İlişkilerinin anahtarı ise empatidir. Karşı tarafı incitecek davranışlardan kaçınır. Kalp kırmaktan çok korkar.

 

AKREP

Akreplerin, sezgileri kuvvetlidir. Dışarıdan çok güçlü görünseler de duygusal açıdan bir çok zaafları vardır. En büyük korkuları ise ihanettir.

 

YAY

Özgür ruha sahip olan Yaylar, ellerinden özgürlüklerinin alınmasından çok korkarlar. Dolayısıyla çaresiz kalmak içlerini çok acıtacaktır.

 

OĞLAK

Çalışkan bir buçtur Oğlak. Emeklerinin karşılığını alamaması onun için hüsrandır ve bu durumdan oldukça korkarlar.

 

KOVA

Kovalar, bağımsızlıkları ile bilinir. Herkes gibi olmaktan hoşlanmazlar. Her şeye yetecek güçlerinin olduğunu düşünürler. Bu yüzden güçsüz düşmek en büyük korkularıdır.

 

BALIK

Hassas bir burçtur Balık. Duygusallığı ve ürkekliği bir çok konuda geri adım atmasına sebep olabilir. İlişkilerdeki duygusal tavırları terk edilme korkularını tetikler.