mistik-img
view16996

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

Online kahve, tarot ve astroloji falı için www.yamiba.com

Koç (21 Mart - 19 Nisan)

Erkek için: Koç Bey, kendinden çok sizin mutluluğunuzla ilgilenir. Sizi mutlu etmek ister. Böyle bir gündede sizin mutluluğunuzu görmek ister. Ona güzel bir sofra hazırlayarak 14 Şubat’ı başlatın. Tatlı bir masaj, tatlı bir son olacaktır. Ona duygularınızı anlatan içten bir mektup yazın, ba-yı-la-cak!

Kadın için: Koç kadını ile takılar arasında inanılmaz bir bağ var. Çünkü ışıldamak istiyorlar! Kolye, küpe, bileklik… Her ne alıyorsanız alın, size ait bir dokunuş yapmayı unutmayın

Boğa  (20 Nisan - 20 Mayıs)

Erkek için: Unutmayın, bu beyler Venüs tarafından yönetiliyor. Oldukça romantiklerdir; mum ışığında bir akşam yemeği, güzel tatlar, ipeksi kumaşlar, müzik ve muhteşem manzaralarla tüm duyularına hitap edin

Kadın için: Ona bir macera hediye edin! Daha önce hiç deneyimlemediği bir etkinlik, bir tat, bir doku… Sizi unutulmaz kılacaktır, emin olun

İkizler (21 Mayıs - 20 Haziran)

Erkek için: Karşınızdaki adam mutluluğu, eğlenmeyi çok seviyor. Elbette doğayı da… Kamp yapmak, şehirden uzaklaşmak 14 Şubat için efsane bir program olacak.

Kadın için: Seyahat etmeyi oldukça seviyorlar, mümkünse bunu yapın. Yeteneğinizin olmasına gerek yok, ona bir şiir yazmayı deneyin. Bu tarz çabalar onlar için tartışmasız güzellikte.

Yengeç (21 Haziran - 22 Temmuz)

Erkek için: Yengeç Bey, kalbine giden yolun mideden geçtiğini bilir. Sevgililer Günü için ellerinizle hazırlanmış bir pastayı yemekten mutluluk duyacaklardır. Elbette küçük bir not ile...

Kadın için: Bir Yengeç kadınının ne kadar hassas olduğunu tahmin bile edemezsiniz. Onu etkilemek göreviniz, bunu unutmayın. Onu en sevdiği restorana götürün. Çiçekler, ışıltılar ve hisli bir mektup…

Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Erkek için: Aslan Bey, cinselliğe oldukça önem verir. Ona vereceğiniz hediye için umarız bir fikriniz oluşmuştur :) Şal ve güneş gözlüğü ise onların imzasıdır.

Kadın için: Aslan kadını için giyim, takı vs gibi maddi şeylerden uzak durun. Onların stili farklıdır ve muhtemelen alacağınız hediye onun çok seveceği tarzda olmayacaktır. Ona bir konser hediye edin

Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)

Erkek için: Başak Bey, sevginizi görmekten çok mutlu olur. Dolayısıyla “düşünce” onlar için oldukça önemli. Kendi ellerinizle hazırladığınız bir kahve bile büyük sürprizler doğurabilir. Ona bir not defteri alın ve ilk sayfasını kendi düşüncelerinizle doldurun.

Kadın için: Başak kadını, somut parçalar görmek ister. Ama kesinlikle alacağınız hediye kişisel olmamalı, sizi anlatmalı. Duygularınızı ifade eden bir pankart hazırlayın, bir ağaca asın ve onu oraya yürüyüşe götürün.

Terazi burcu (23 Eylül - 22 Ekim)

Erkek için: Terazi Bey oldukça romantiktir, evet sizden bile… Güzel bir koku, güzel kumaşlı bir gömlek gibi dokunuşlara bayılacaktır. Salaş ve duygulu bir çay bahçesinde çayın dumanını paylaşın, emin olun onun için çok değerli.

Kadın için: Terazi kadını, muhtemelen ona alınan tüm hediyeleri saklıyordur. Dolayısıyla aynı hediyeleri almaktan kaçının. Onun için efsanevi bir kutu hazırlayın. Tatlı atıştırmalıklar, küçük notlar, birkaç fotoğraf… Peçeteyi ihmal etmeyin, ağlayınca ihtiyacı olacak :)

Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)

Erkek için: Bir tiyatro oyunu veya bir konser bileti. Akrep Bey için en iyi hediye kesinlikle bu. İlgi alanları değişikse, ona özenle seçmiş olduğunuz bir parfüm hediye edin. Kesinlikle ama kesinlikle kendi zevkinize göre seçin. Bu onu daha çok etkileyecektir.

Kadın için: Akrep kadını gerçekçidir ve genellikle Sevgililer Günü’nden hoşlanmaz. Onun için sessiz bir yürüyüş, bir fotoğraf albümü oldukça etkili ve değerli olacaktır.

Yay (22 Kasım - 21 Aralık)

Erkek için: Yay’lar seyahat etmeyi çok sever. Eğer imkanınız varsa sizin için küçük ama etkili bir tatil planlayın. Onun dışında komedi filmlerine bayıldığını belirtelim ki sinema bileti için kafanızda bir ışık yansın :)

Kadın için: Yay kadını, onun için zaman ayırmanın pahalı bir armağandan daha değerli olduğuna inanır. Bu yüzden ona mumlar ve kırmızı bir gül eşliğinde özel bir akşam yemeği pişirin.

Oğlak burcu (22 Aralık - 19 Ocak)

Erkek için: Oğlak Bey, oldukça meşgul ve yoğun biri. Neden ona sıcak bir masaj hediye etmeyesiniz? Kendinizi de unutmayın lütfen. İkiniz için ilginç ve egzotik bir anı olacağı kesin :)

Kadın için: Oğlak kadını karşısında tutkulu bir aşık görmek ister. Bunun için tüm yeteneklerinizi ortaya dökün. Aranızdaki ilişki ciddi ise evliliği nişan alan bir yüzük onları fethedecektir. İşler henüz bu kadar ciddi değilse, ona basit ve kullanışlı bir hediye alın. Üzerinizde fotoğrafınız ya da sözünüz olan bir termos gibi.

Kova (20 Ocak - 18 Şubat)

Erkek için: Belki inanması güç ama Kova Bey, bu özel günü arkadaşlarınızla kutlamaktan büyük zevk alacaktır. Eğer çift arkadaşlarınız varsa bu günü onlarla paylaşabilirsiniz. Kova Bey için hediyede en önemli şey kullanışlı oluşu. Teknolojik merakı da düşünürsek kulaklık, powerbank gibi eşyalara bayılacaktır.

Kadın için: Kova kadını demek samimiyet demektir. Atacağınız adımların romantik olması için çaba harcamayın tek emeliniz samimi olmak olsun. Ona daha önce hiç duymadığı bir albüm, oyun alın ya da tanımadığı bir şarkıcının konserine götürün. Yeni şeyler onlar için çok önemli.

Balık (19 Şubat - 20 Mart)

Erkek için: Balık Bey, romantizm insanıdır. Onunla birlikte bir şeyler hazırlamak fikri bile onu cezbedebilir. Siz yine de işe onu dahil etmeyin. Ona bol malzemeli bir kek yapın ve yürekten bir not eklemeyi unutmayın. Ardından bir romantik komedi filmi sizin için çok uygun olacaktır.

Kadın için: Balık kadını hislerini bilmek ister. Ona muhakkak bir mektup yazın. Sonrasında birlikte kaliteli  zaman geçirin. Tam bir romantik olduğu için güller veya başka bir çiçek demeti onun kalbini eritecektir.