mistik-img
view2258

Burçlara Göre Giyim Tarzları

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com

 

KOÇ

Koç burcu, ön planda olmaktan her daim hoşlanır. Canlı renkler, deri dokular dikkat çekmesi için bu konuda ona yardımcı olur. Koç, trend parçaları renkli aksesuarlarla uyumlamayı çok sever.

BOĞA

Boğa, rahatlığına en düşkün burçlardan biridir. Sade ve elit parçalar onu tamamlar. Boğaların boyun bölgelerine olan güvenini hepimiz biliyoruz, bu bölgeyi süsleyecek kolyeler ise en büyük silahları.

İKİZLER

İkizler, tam bir moda canavarıdır. Gardrobu o kadar geniştir ki, diğer tüm burçlara yetecek düzeydedir. İkizler modayı takip eder ve genelde baskılı, enerjik kıyafetleri seçerler. Ayakkabı seçimlerinde iddalı olmayı severler.

YENGEÇ

En feminen burç diyebiliriz belki de... Giyiminden, duruşuna her şekilde gözlemleyebiliriz bunu. Yengeç kadını, klasik ve feminen giyim tarzı ile karakterini bütünleştirir. Dantel kullanmaktan asla vazgeçmeyeceklerini de eklemeden geçmeyelim.

ASLAN

“Sadece ben!” diyen bir Aslan kadını, giyiminde de bunu vurgulamaktan hoşlanır. Gireceği ortamda insanların dönüp ona bakmalarını sağlayacak seçimler yaparlar. Lüks düşkünü oldukları gerekçesiyle genel olarak pahalı markaları tercih ederler. Giyime verilen paraya acımak asla onlara göre değildir.

BAŞAK

Başak kadını toprak gibidir. Sadelik ve zerafet onda gizlidir. Soft renklerden hoşlanırlar ve kıyafetlerini gereksiz detaylarla boğmaktan kaçınırlar.

TERAZİ

Terazi için en önemli anahtar; uyum. Gerek renk, gerek kumaş olsun kullandıkları her parçanın birbiri ile olan uyumu onlar için çok önemlidir. Güçlü uyum, güçlü bir bütünlük demektir.

AKREP

Akrep kadınının iddialı karakterinden hepimiz haberdarız. Bu iddia kıyafet seçimlerinde de kendini gösteriyor. Üzerine yapışan şeyler giymekten hoşlanır. İster spor, ister iş kıyafeti hiç fark etmez dekolte vermekten hoşlanır.

YAY

Yay burcu gezmeyi çok sever, gardırobu da dünyanın tüm renklerini içinde barındırır. Moda ile çok ilgilendiklerini pek söyleyemeyiz. Rahatlık önemli koşul onlar için. Renkli, etnik giyim onlar için vazgeçilmez.

 OĞLAK

Zamansız parçalar ile bezenmiş bir dolap size kime hatırlatır? Elbette Oğlak. Siyah bir etek, beyaz bir tişört. İster akşam ister gündüz olsun kolaylıkla uyumlanabilen kıyafetler Oğlakın tercihleri arasındadır. Bunu yaparken iddialı göründüklerini söylemeliyiz.

KOVA

Kova burcu, asi ve farklı görünmeyi sever. Hiçbir yerde bulunmayan parçaları arar, bulur ve kendine göre baştan yaratır. Salaş görünümü seven Kova, “Hiç bir şey umrumda değil.” Havası yaratmayı sever. Aslında gerçekten hiçbir şey umurlarında değildir.

BALIK

En sulugöz olan burcumuz Balık’ta sıra. Hayalperest dünyası giyiminde de etkili. Kıyafette romantik parçalar, sifon kumaşlar Balık kadının favorileri arasındadır. Işıldayan aksesuarlar ise vazgeçilmezi...
online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com