mistik-img
view25494

Burçlar İçin 2019 Tüyoları

Online kahve, tarot ve astroloji falı için www.yamiba.com

 

KOÇ

Hayata genel olarak bakış açınız değişiyor, büyüyor ve olgunlaşıyor. Uzak kültürlerle, insanlarla kurulan bağlantılar kişisel gelişim için fırsatlar sağlayabilir. Bilgiyi öğretme, öğrenme ve paylaşma ana odağınız olacatır. Yayınlama, yazma ve medya işleri için 2019 yılı iyi bir zaman. Daha yüksek bir pozisyona geçebilirsiniz ve bununla birlikte artan sorumlulukların ağırlığını hissetme ihtimaliniz yükselebilir. Bir ebeveyn figürüyle veya hayatınızdaki bir patron/otorite figürüyle ilgilenilmesi gereken sorunlar olabilir.

BOĞA

Her ne sebeple olursa olsun, eğlence-seyahat etme veya yüksek öğrenime katılma kabiliyetinizin bu dönemde artacak. Seyahatler, genelde iş amaçlı olabilir. Çok macera dolu bir yıl olmayabilir, evinizin etrafına sadık kalmayı tercih edeceksiniz. Bu aynı zamanda öğrendiklerinizi öğretme dönemi de olabilir.

İKİZLER

Özel hayatınız size daha fazla neşe ve yeni keşifler sunar. Bu döngü boyunca, daha güçlü hissetmek için içsel değişimi benimsemeyi öğreneceksiniz. Mali veya duygusal destek bulmak için daha fazla fırsat olabilir, ancak gelecekten çok ağır borç almaktan kaçınmalısınız.

YENGEÇ

Kendinize zaman ayırmakta zorlanacağınız bir yıl. Ocak-Eylül ayları arasında tüm işleriniz düzensiz ve dağınık olabilir. Başarmak istediğiniz her şeyi düzenli bir programla yönetmelisiniz. Jüpiter iş, sağlık, alışkanlıklar ve rutin alanlarınıza hükmediyor. Bol şans!

ASLAN

Odak noktanız iyi vakit geçirmek, hayattan zevk almak ve kendinizi özgür bir şekilde ifade etmek olacak. Romantik ve yaratıcı dünyalarınız oldukça aktif. Kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade etmeyi öğreniyorsunuz ve bunu yapmak için bazı kişisel riskler almaya daha istekli oluyorsunuz. Faaliyetlerinizi ve sorumluluklarınızı dengelemek için yollar aramalısınız. 2019, hayatınızı basitleştirmek ve yapılandırmak için mükemmel bir zamandır. 

BAŞAK

Evinizin rahatlığına ve güzelliğine özel bir dikkat gösterilebilir veya köklerinizle bağlantı kurma konusunda daha güçlü bir istek hissedebilirsiniz. Bir hobinizin işe dönüşme olasılığı çok yüksek. Şansınızı iyi değerlendirirseniz 2019 sizin için şahane bir yıl olacak.

TERAZİ

2 Aralık 2019 tarihine kadar büyük projeler üstlenmeye hazırsınız. iletişiminiz artacak ve genişleyecek. Kendinizi ifade etme yeteneğiniz veya arzunuz artık daha büyük, bu konuda önemli başarılara imza atacaksınız. Hayatı biraz (ya da çok) daha eğlenceli hale getiren ulaşım ve iletişim seçeneklerinin varlığını farkedebilirsiniz.

AKREP

2 Aralık 2019 tarihine kadar para, kişisel mal ve kişisel değerler artmaya, iyileşmeye ve büyümeye devam ediyor. Güvenlik ve rahatlık arzunuz artık daha tatmin edici seviyede. Daha fazlasını hak ettiğini hissediyorsun! Bazı şeyleri ciddiye almaktan ve hatalar yapmaktan korkuyorsunuz. 2019’da bunları yıkacaksınız.

YAY

Jüpiter sende! Bu geçiş sadece on iki yılda bir gerçekleşir ve sizi kabuğunuzdan çıkarmaya yarar. Dünyayı ele geçirmeye hazırsın! Bu, ihtiyaçlarınızı keşfetme ve hayallerinizi takip etme zamanıdır. Kişiliğiniz, imajınız, beden imajınız ve kendinize olan güveniniz, Jüpiter’le Aralık 2019’a kadar genişliyor. Şimdi başlayan, uzun vadede muhteşem potansiyele sahip olan yeni projeler olabilir. Onlarla nereye gittiğinizi henüz bilmiyor olabilirsiniz, ancak kesinlikle yeni bir başlangıç ​​için çok heveslisiniz.

OĞLAK

2 Aralık'a kadar manevi dünyanız, şefkatiniz, özel hayatınız ve hoş görünüz genişlemeye ve büyümeye devam ediyor. Geçmişin meseleleri şimdi hayatınızda büyütülmüş durumda.  Ufkunuzunu öğrenme veya seyahat yoluyla genişletmek isteğiniz güçlenecek. Daha fazla “Ben” diyeceksiniz ve olması gereken tam da bu!

KOVA

2 Aralık 2019 tarihine kadar, başkalarıyla, grup dernekleriyle ve arkadaşlıklarla olan ilişkilerin genişler ve büyür. Bu etki, Aralık 2019'a kadar sizinle birlikte olacak. Bu, gelecek ve en değerli umutlarınızı ve hayallerinizi gerçekleştirebilmenizi sağlayacak planları harekete geçirme kabiliyetiniz hakkında çok daha güvende hissetme zamanıdır. Ayrıca özellikle şefkatli ve empatik olabilirsiniz. Bu, gönüllü işler için veya sahnelerin arkasında, özel olarak veya yardımcı mesleklerde yapılan işler için güçlü bir dönem olabilir.

BALIK

2 Aralık 2019'a kadar Jüpiter güneş grafiğinizin üstünde. Hedefleriniz, kariyeriniz, iş hedefleriniz ve itibarınız büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Yetenekleriniz ve becerileriniz şimdi daha önce hiç olmadığı gibi tanınır. Yaptığınız tüm zorlu işler karşılığını vermeye başlıyor ve ödüllendiriliyor. Bu etki Kasım 2018’de başlamış ve Aralık 2019’a kadar yanınızda olacak. Çoğunlukla, sosyal yaşamınızı ve arkadaş tabanınızı genişletmek ve gelecek için heyecan verici yeni yollar hayal etmek için bu dönemin avantajlarından faydalanabilirsiniz. 

 

Online kahve, tarot ve astroloji falı için www.yamiba.com