mistik-img
view9617

Boğa Erkeğini Nasıl Etkilersiniz?

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com

Boğa burcu erkeği ilişkilerde baskınlardır. Hakimiyeti ellerinde tutmaya çalışırlar. Birlikte olduğu kişiye sahip olmak için ellerinden geleni yaparlar. Onu korurlar, hep arkasında yer alırlar. Ancak Boğa erkeğini etkilemek sanıldığı kadar kolay değildir.

Boğa erkekleri tam bir aile babası figürüdür. Bu yüzden çok şanslısınız.

Boğa erkekleri için iş çok önemlidir. Onlar işte ne kadar başarılılarsa, kendilerini de o kadar başarılı görürler. Bu yüzden işi adına onun yanında durmanızı tavsiye ediyoruz.

Sabırlı Olun

Boğa erkekleri dünyadaki en sabırlı erkeklerdir. Sabrıyla insanı bunaltabilirler. Onlar için değişiklik çok önemli değildir. Onları etkilemek için, kararlı olduğunuzu ve onu gerçekten istediğinizi gösterin.

Arkasında Durun

Boğa erkekleri yaptıkları işlerde övülmeyi severler. Onların ne olursa olsun arkasında durmalısınız. Ona sağladığınız desteği gördüğünde, kesinlikle dikkatini çekmiş olacaksınız. Boğalar, onlara fikir verilmesini severler. Ancak bir şeyin dayatılmasına katlanamazlar. Bu yüzden yanlış bir durumda bile, Boğa erkeğine karşı gelmemeye çalışın. Ona sadece fikir sunun. Emin olun ki, size değer veriyorsa fikrinizi mutlaka gerçekleştirecektir.

Siz de Güçlü Olun

Boğa erkekleri sosyal yaşamlarında baskın ve güçlü insanlardır. İlişkilerinde de baskın rol oynarlar. Ancak Boğa burcu ile birlikteyken, sizin de güçlü olduğunuzu hissettirmeniz çok önemlidir. Kendi ayaklarınız üzerinde durmayı bilin. Bu sayede, Boğa erkeklerinin çok rahat dikkatini çekeceksinizdir.

Peşine Düşün

Boğa erkekleri ilişki konusunda biraz temkinli olabilir. Onlara karşı niyetinizi belli ederek yaklaşmanız, çok işinize yarayacaktır. Çünkü Boğa erkekleri hemen sizi, ilişki yaşayacağı bir kişi olarak görmeyebilir. 1 kere dikkatini çekerseniz, bir daha sizin peşinizi asla bırakmaz. Ancak Boğa erkekleri biraz nazlı olabilir.

Oturaklı Olun

Boğa erkekleri evcimendir. Eşlerinin de öyle olmasını ister. O gezmeyi sever ancak birinci tercihi her zaman evde olmaktır. Hızlı bir yaşam sürmeyi istemez. İşi ve yaşamı her zaman düzenlidir. Onu etkilemek için farklılıklardan kaçının. Sade ve özel olun. Onunla başlayacağınız bir ilişki, ömür boyu bile sürebilir. Bu sebeple her şeye hazır olun.

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com