mistik-img
view29128

Balık Erkeğini Nasıl Etkilersiniz?

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com

Balık burcu erkeğinin hayatı duygularının kontrolü altındadır. Romantizmi kanının son damlasına kadar yaşamayı sever. Onun için her şey duygusaldır. Bu yüzden yaşadığı aşkta çok cömert davranarak, kendini adeta karşındakine adar. Yalnız Balık burcu erkekleri olayları dramatize etmeye bayılırlar. Olmadık şeylerden nem kapabilirler. Dikkatli ve sabırlı olmak şart.

İşte Balık Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları:

Olumlu Olun

Balık erkekleri aldıkları kararlara saygı duyulmasını isterler. Onun aldığı her kararda arkasında durun. Ona karşı hiçbir zaman negatif yaklaşmayın. Yapıcı olun. Bu onun dikkatini, üzerinize çekecektir.

Güvenilir Olun

Balık erkeğine ne olursa olsun yalan söylemeyin. Çünkü Balık erkeklerinin en sevmediği şey yalandır. Onun için gerçek ne kadar acı da olsa, bilmesi gerekir. Balık erkekleri güvenmedikleri bir kişiyle asla ilişkiye başlamazlar. Bunu düşünmezler bile.

Sahiplenin

Balık erkeklerini sahiplenin. Çünkü Balık erkekleri her ne kadar kabul etmeseler de ilgiden aşırı hoşlanırlar. Onların hayatlarına, fark ettirmeden girin ve her konuda yardımcı olun. Ona adeta bir anne ilgisiyle yaklaşın. Bu bazı şeyleri tetikleyici etki olacaktır.

Kendinizden Emin Olun

Balık erkekleri kısa süreli ilişkilerin insanları değildirler. Onlar için her şey uzun soluklu ve düzenli olmalıdır. Bu yüzden sadakat çok önemlidir. Fikir değiştirmeniz, onu kaybetmenize neden olacaktır. Ona hep aynı hislerle ve kendinizden emin bir biçimde yaklaşın.

Cüretkar Olun

Balık erkeğini etkilemek istiyorsanız cüretkar olun. Ona sürekli sevdiğinizi hissettirin ve söyleyin. Olayları bir adım ileriye götürmekten çekinmeyin. Gerektiği zaman gereken hamleleri mutlaka yapmalısınız. Çünkü Balık erkekleri ikili ilişkilerde biraz çekingen olabilir.

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com