mistik-img
view22559

Aslan Erkeğini Nasıl Etkilersiniz?

Aslan burcu erkeği aşık olduğunda gayet hükmedicidir. Partnerini resmen sahiplenir. Her hareketini takip eder ve onu anlamaya çalışır.

Aslan erkeklerinin ilişki hayatları çok hızlıdır. Sürekli olarak yaşamlarına birileri girer ve birileri çıkar. Onun hayatında kalıcı olmak için mutlaka onu etkilemesiniz. Aslan erkekleri yeni ilişkileri deneyimlemekten çekinmezler. Ancak aşık olduklarında, ömürlerinin sonlarına kadar sadık kalırlar.

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com

İşte Aslan Erkeğini Etkilemenin Yolları!

Yanında Olun

Aslan burcu erkekleri her ne kadar bağımsız olsalar da, ilgiyi severler. Onunla ilgilenin ve bunu belli edin. Emin olun eğer ona uyumlu biriyseniz, çoktan sizi düşünmeye başlamıştır.

Karşılık Verin

Aslan burcu erkekleri her ne kadar yardım sever olsalar da, bir karşılık beklerler. Bu yüzden onların size bir iyiliği dokunduysa mutlaka ona geri dönüş yapın. Bu sayede onu çok kolay etkilemiş olursunuz.

Sorumluluk Sahibi Olun

Aslan burcu erkekleri sorumluluk sahibi ve kendi ayakları üzerinde durabilen kadınlardan hoşlanır. Ona karşı güçlü ve bağımsız olduğunuzu gösterin. Bu durum onun çok hoşuna giderken aynı zamanda onu sizin için çılgına dönüştürecektir.

Övgü, övgü, övgü

Övgüye ve başarısının takdir edilmesine bayılan Aslan erkekleri, bu yoldan çok kolaylıkla etkilenirler. Onu etkilemeyi başarırsanız zaten sizin peşinize düşecektir. Ayrıca Aslan erkeğinin istediklerini ona verin. Bu sayede sizi sahiplenecektir.

Aşık Olduğunuzu Kabul Etmeyin

Son olarak size vereceğimiz en büyük tavsiye, aşık olduğunuzu kabul etmeyin olacaktır. Çünkü Aslan erkekleri, kadınları kolay etkiledikleri için çabuk sıkılırlar. Onun ilgisini canlı tutmak için; ondan hoşlandığınızı belli edin, ancak aşık olduğunuzu saklayın. Bu onu çılgına çevirecektir.

online kahve ve tarot falı için www.yamiba.com