mistik-img
view3960

Aniliklerin Sembolü Uranüs, Önümüzdeki 7 Yıl Boyunca Burçları Nasıl Etkileyecek?

Online kahve, tarot ve astroloji falı için www.yamiba.com

 

KOÇ

Uranüs, 2. Evinizde 7 yıl boyunca transit halinde olacak. Ani değişimleri anlatan bir gezegen maddiyat evinizde. Önümüzdeki 7 yıl boyunca ani harcamalar ani kazançlar oluşabilir. Birden çok cimri olabilir ya da birden  çok paylaşımcı da olabilirsiniz. İş anlamında da anilikler olabilir. Gizli yeteneklerinizi keşfedip üzerine giderek para kazanmanıza dahi yol açabilir.

BOĞA

Uranüs, 1. Evinizde 7 yıl boyunca transit halinde olacak. Ani değişimleri anlatan gezegen sizde olduğu için her alanda ani kararlar alabilirsiniz. Kararsızlığınızı yitiriyorsunuz ve bu genel anlamda sizin için olumludur. Ani evlilik kararlarına hazırlıklı olun J Cesaretiniz ön planda olacak. Kendi işinizi kurmak, evlilik, tarz değişikliği gibi konularda aklınıza geleni yapacaksınız. Siz yine de biraz düşünün çok da ani davranmayın J Umursamaz bir tavıra sahip olacaksınız, enerjiniz yükselecek ve daha dinamik, cesur olmaya yatkın olacaksınız. Önümüzdeki 7 yıl sizin, sahneye buyurun! J

İKİZLER

Uranüs, 12.evinizde 7 yıl boyunca transit halinde olacak. Ani değişimleri anlatan gezegen bilinaltı evinizde. Fobilerinizi yenmek için çok cesur olacaksınız. Takıntılarınız bir anda silinebilir. Bilinçaltı temizliği ile size engel olan her şeyi silerek hafifleyeceksiniz. Haberci rüyalara hazırlıklı olun. Manevi ve ruhani konular epey ilginizi çekecek ve bir takım keşifler gerçekleştireceksiniz. Sağlık konularına ekstra özen göstermelisiniz. Gönüllü çalışmalara eğiliminiz olabilir.

YENGEÇ

Uranüs, 11.evinizde 7 yıl boyunca transit halinde olacak. Ani değişimleri anlatan gezegen sosyal çevrenizi anlatan evinizde. Arkadaşlıklarınız aniden bitebilir, bazı arkadaşlarınızdan aniden soğuyabilirsiniz. Yeni insanları aniden hayatınıza dahil edeceksiniz. Artık farklı yüzler görmek istiyorsunuz. Hedeflerinizde ani değişimler gerçekleşebilir. Yepyeni umutlar doğabilir.

ASLAN

Uranüs, 10. evinizde 7 yıl boyunca transit halinde olacak. Ani değişimleri anlatan gezegen kariyerinizi ve statünüzü anlatan evinizde. Ani iş değişimlerine hazırlıklı olun. Farklı iş kollarına geçiş yapabilirsiniz. Lider özelliğinizi kullanabileceğiniz fırsatlar ortaya çıkabilir. Patronlarla ani iletişim değişiklikleri olabilir. Ani evlilik kararları alabilirsiniz. Eğer evliyseniz çocuk kararı alabilirsiniz. Annenizin ani değişimleri de sizi etkileyebilir.

BAŞAK

Uranüs, 9. evinizde 7 yıl boyunca transit halinde olacak. Ani değişimleri anlatan gezegen inançlarınızı, hayata bakış açınızı anlatan evinizde. Ani inanç değişimleri olabilir. Önümüzdeki 7 yıl sonra artık çok farklı bir kişi olacaksınız. Çünkü siz değişeceksiniz, aynı siz olmayacaksınız. Hayat algınız tamamen değişecektir. Yurt dışı bağlantıları, tatilleri aniden yaşamınıza girebilir.

TERAZİ

Uranüs, 8. evinizde 7 yıl boyunca transit halinde olacak. Ani değişimleri anlatan gezegen maddiyatı anlatan evinizde. Geçtiğimiz 7 yıl boyunca her alandaki ilişkilerinizde inanılmaz sıkıntılar çektiniz. Artık Uranüs, maddi evinizde olacak. Ani miras bilgileri, ani gelir değişimleri olabilir. Ortakları olan Teraziler dikkat! Ani dağılımlar olabilir. Paraya güvenmeyin. Travmlarınızla önce yüzleşecek ardından her birine çözüm bulacaksınız.

AKREP

Uranüs, 7. evinizde 7 yıl boyunca transit halinde olacak. Ani değişimleri anlatan gezegen ikiili ilişkilerinizi anlatan evinizde. Her türlü ikili ilişkileriniz aniden değişim gösterebilir. Çok sevdiğiniz birinden bir anda nefret edebilir, çok nefret ettiğiniz insanlara bir anda ısınabilirsiniz. Ani evlilik kararları alabilirsiniz. Karşınıza çıkan farklı insanları hayatınıza dahil edebilirsiniz. Aniliğin tadını çıkarın fakat kararlarınızı ertelemeye çalışın Uranüs geçicidir.

YAY

Uranüs, 6. evinizde 7 yıl boyunca transit halinde olacak. Ani değişimleri anlatan gezegen iş ortamınızı ve günlük işlerinizi anlatan evinizde. Dolayısıyla iş yerindeki mekansal değişimlere açık olun. Bu farklı iş değişikliklerine hazır olun. Alt-üst ilişkilerinizde gerilmeler yaşanabilir. Modern işler dikkatinizi çekecektir. Bazı özel hastalıklarınız çıkabilir. Tehlikeli hastalıklar olmayacaktır. Uranüs, genel anlamda basit hastalıkları öne çıkarır. Yeme-içme alışkanlıklarınız değişebilir. Sağlıklı yaşam için ani adımlar atabilirsiniz, kötü alışkanlıklardan kurtulabilirsiniz. Evcil hayvan sahibi de olabilirsiniz (Umarız :))

OĞLAK

Uranüs, 5. evinizde 7 yıl boyunca transit halinde olacak. Ani değişimleri anlatan gezegen, aşkı ve sosyal hayatınızı anlatan evinizde. Beklenmedik aşklar kapınızı çalabilir. Önümüzdeki 7 yıl boyunca çok şıpsevdi olabilirsiniz. Uranüs, getirdiklerini götürebilir. Bu yüzden çok kalıcı ilişkileri hayatınızda tutmak için uğraş vermelisiniz. Ama aşka doyacağınızı unutmayın. Daha önce gittiğiniz yerlere gitmek istemeyebilir yeni yerler görmek isteyebilirsiniz. Sürpriz gebeliklere hazırlıklı olmanız gerekebilir. Kararınıza göre önlem alabilirsiniz.

KOVA

Uranüs, 4. evinizde 7 yıl boyunca transit halinde olacak. Ani değişimleri anlatan gezegen, aile-yaşam alanınızı anlatan evinizde. Ani taşınma kararları alabilirsiniz. Şehir ve ülke değişiklikleri de gündeminizde yer alacaktır. Aileniz sizin için değerli ani değişimlere hazırlı olun. Kendi evinize taşınabilirsiniz, ailenizin yanına da dönebilirsiniz. Evliliklerde ani kararlar almayınız, bu kararlar geçici olacaktır. 

BALIK

Uranüs, 3. evinizde 7 yıl boyunca transit halinde olacak. Ani değişimleri anlatan gezegen, zihninizi ve düşünce yapınızı anlatan evinizde. Dolayısıyla ani kararlara hazırlıklı olun. Düşünce tarzınız değişecek, buna şaşırabilirsiniz ama değişime ayak uydurmak zorunda kalacaksınız. Kısaca değişime karşı koyamayacaksınız. Önümüzdeki 7 yıl kendinizi çok daha cesur hissedeceksiniz.

 

Online kahve, tarot ve astroloji falı için www.yamiba.com