mistik-img
view23682

20 Ocak 2019 | Süper Kanlı Ay Tutulması: Hepimizi Derinden Etkileyecek

Online kahve, tarot ve astroloji falı için www.yamiba.com

Nedir bu Kanlı Ay?

İsmini, atmosferdeki ışık sebebiyle Ay’ın kızıl renge bürünmesinden alır. Ay, Dünya'ya en yakın olduğu noktada Süper Ay meydana gelir ve bu onu gökyüzünde oldukça büyük ve parlak şekilde görebileceğimiz anlamını taşır. Ayrıca bu süreçte Ay'ın enerjik etkilerinin normalden çok daha güçlü olacağını belirtmekte fayda var.

Neler Olacak?

Bu tutulma döngüdeki son tutulmadır. Dolayısıyla 2017'nin başından beri süre gelen konularda çözünürlük ve tamamlama süreci başlayacaktır. 2017'ye dönüp bir bakın, yaşamınızda neler olduğunu düşünün. Bu temaların şu an için önem taşıyor.

Tutulmanın Aslan burcunda gerçekleşmesi, son derece güçlü etkilere sebep olacak ve bizi ruhumuzun en derin katmanlarında harekete geçirerek dönüştürecek.

Genel olarak bu tutulma geçmişimizi, yaralarımızı ve kendimizi ifade ederek dünyaya açabileceğimiz bir zamanı temsil eder. Ne yazık ki bu tutulmada ayrıca değişken, düzensiz bir enerji de yer alıyor. Bu yüzden biraz dağınık, dengesiz hissedebilir ve kendimizi bir miktar salabiliriz. :(

Tutulma hepimize farklı şekillerde dokunacak olsa da aile yaşamımızı, yaratıcılığımızı ve liderliğimizi çevreleyen alanlarda ortaya çıkan temaları açık bir şekilde göreceğiz.

Burçlara Etkisi

KOÇ

Tutulma, 5. evinizde gerçekleşecek. 5. ev; aşk, ilişkiler ve hobilerinizi anlatır. Bu konularla ilgili ani değişikliklere hazırlıklı olun. Bu tutulma sizi oldukça derinden etkileyecek. Romantik duyularınız şimdi yükselişe giriyor. Dolunay boyunca kalp gözünüzü maksimum seviyede hissedeceksiniz.

BOĞA

Tutulma, 4. evinizde gerçekleşecek. 4. ev; aile, ev ve yuva ile ilgili konuları anlatır. Bu konularla ilgili bazı konular sonuçlanmaya varabilir. Son dakika sürprizleri gerçekleşebilir ve planlar çok da işlemeyebilir.

İKİZLER

Tutulma, 3. evinizde gerçekleşecek. 3. ev; yakın arkadaşlıkları ve kardeşleri anlatır. Bu konularla ilgili gelişmelere ve değişimlere hazırlıklı olun. Kısa süreli seyahatler söz konusu olabilir. Dikkat edin en önemlisi bazı arkadaşlıklarınız son bulabilir.

YENGEÇ

Tutulma, 2. evinizde gerçekleşecek. 2. ev; maddi konuları anlatır. 2017 yılından kalan borçlarınız nihayet bitebilir ve finansal sıkıntılarınız sonlanabilir. Güzel haber, maaşınıza zam alabilirsiniz. Manevi konularda sorgulamaya girebilirsiniz.

ASLAN

Bu tutulmanın yıldızı sizsiniz! Hayatınızın her alanındaki sıkıntılarınız sonlanmaya meyilli görünüyor. Beklenmedik aksaklıklar olabilir ancak bunun size etkisi hayırlı olacaktır. Sizin için keyifli bir dönem başlıyor.

BAŞAK

Tutulma, 12. evinizde gerçekleşecek. 12. ev; bilinçaltınızı anlatır. Bu tutulma size büyük bir aydınlanma getirecek. Hayata bakış açınız değişebilir, korkularınız ve takıntılarınız sonlanabilir. Gizli düşmanlarınız ortaya çıkmaya hazırlanıyor. Stresinizi atmaya çalışın.

TERAZİ

Tutulma, 11. evinizde gerçekleşecek. Yakın arkadaş çevrenizde çok ani değişimler olabilir. Bir çırpıda arkadaşlıklarınız biterebilir ve onları hayatınızdan uzaklaştırabilirsiniz. Emek verdiğiniz konular tamamlanmaya çok yakın. Çevreniz değişim ve dönüşüm aşamasında.

AKREP

Tutulma, 10. evinizde gerçekleşecek. 10. ev; kariyerinizi ve başlangıçları anlatır. 2017 yılından beri süregelen tüm belirsizlikler netleşecek. Terfi alabilir, sektör değiştirebilirsiniz. Uranüs, bu duruma biraz anilik katacaktır.

YAY

Tutulma, 9. evinizde gerçekleşecek. 9. ev; eğitim, vizyon ve yurt dışı konularını anlatır. Bu konularla ilgili bazı bitişler ya da yeni başlangıçlar gerçekleşebilir. Bir takım yurt dışı fırsatları karşınıza çıkabilir.

OĞLAK

Tutulma, 8. evinizde gerçekleşecek. 8. ev; maddi kaynakları ve ödemeleri anlatır. Finansal sıkıntılarınız sonlanabilir, 2017 yılından bu yana süren miras konuları sonuçlanabilir. Zam konusu da söz konusu olabilir.

KOVA

Tutulma, 7. evinizde gerçekleşecek. 7. ev; ilişkileri, arkadaşlıkları ve çevrenizi anlatır. İş çevreniz ile ilgili bazı bitişler gerçekleşebilir. İş arkadaşlarınız işten ayrılabilir. Tutulma karşıt burçta karşılaştığı için oldukça güçlü bir etkisi olacaktır.

BALIK

Tutulma, 6. evinizde gerçekleşecek. 6. ev; günlük rutinizi ve iş yaşamınızı anlatır. Bu konularla ilgili sıkıntılarınız sonlanabilir. Aynı zamanda uzun süredir devam eden sağlık problemlerinden kurtulabilirsiniz, dikkatli olabilirsiniz. Sağlıklı hayata adım atabilirsiniz, yavaş yavaş başlamalısınız.