hero

ŞÜKRAN HANIM

comment7755 fal
5
20 yıllık tecrübemle uzun ve detaylı fal bakıyorum

.Ben Şükran, 20 yıllık tecrübemle özellikle katina, kahve ve tarot falında sorularınızı yanıtlıyorum. Uzun ve detaylı fal bakıyorum

Baktırmak istediğin falı seç!

  • Kahve Falı
  • Tarot Falı
  • Astroloji
  • Rüya Yorumu
  • İlişki Danışmanı
  • Yaşam Koçu
Fal Baktır190 Kredi
190 Kredi

 

Bizler sizlere Yaşam Koçluğu, Rüya Yorumu, İlişki Danışmanı, Astroloji, Nümeroloji, Katina Aşk Falı, Kahve Falı, El falı ve Yüz Falı gibi Astrolojiye dair tüm alanlarda profesyonel hizmet veriyoruz. Sizlerin gördüğü sakinliğin ardında perde arkasında devamlı hummalı çalışmalar yürütüyor, sizler için biz kendimizi devamlı geliştiriyoruz. Çünkü burada yaptığımız iş; hayatlara dokunmak.

 

Bir Şükran olarak adımı çok seviyorum, bana her zaman şükretmeyi, duayı ve güzelliği hatırlatır. 20 yılı aşkındır Astrolojiyle ben, bir bütün olduk. Kahve Falı olsun, Katina Aşk Falı olsun, Tarot Falı olsun, bunların hepsinde burada bulunuyor olmamın yanı sıra, ayrıca eğitim de veriyorum. Çakraları açma ve doğru nefes alma konularında birçok insana şifalı oldum bugüne kadar. Yetiştirdiğim öğrencilerim ve sizler de şifayı, duayı ve şükretmeyi seviyorsunuz biliyorum.

 

Kendimi birçok mecliste ifade etme şansı bulmuş biri olarak sizlere söyleyebileceğim şeyleri buraya sığdırmak oldukça zor. Yalnızca birkaç konuya değinmek istiyorum.

 

Şifa; hayatınızı lüzumsuz yere harcamayı bırakın, kendinize saygı duyun, bol bol fal baktırın ki bir bilince sahip olasınız. Kendinizi boşluklara atmayın. Bir bilene sorun. Tanrı değilsiniz, her şeyi bilip, her şeyle tek başınıza mücadele edemezsiniz. Her zaman için takıldığınız, tıkandığınız noktada profesyonellere başvurun ki, hasta olmayın. Çok düşünmek, çaresiz kalmak, yalnız başına iş yapmak insanı hasta eder. Şifa arıyorsanız bu dediklerimi uygulayın, şifa bulmaya başlayacaksınız.

 

Şükür; sahip olamadıklarınıza bakıp, kendinizi yetersiz hissedeceğinize, elinizdeki nimetlere bakıp şükretmeyi öğreneceğinize, kendinizi uçsuz bucaksız karanlıklara atıp, sonu gelmeyen hırslarla paramparça edeceğinize, çok yanlış yollara girip başarısız ve karamsarlığa kapılıyorsunuz. Bunu yapmayın. Her şeyin başı şükür. Şükretmeden, elinizdekilerin farkına ve gücüne vakıf olmadan, alacağınız kararlar da zayıf olur, yapacağınız hamleler de. Şimdi örneğin; sen bir ata biniyorsun ve o atın ne hızda gittiğini, sen yürüsen ne kadar sürede gideceğini bilmeden daha hızlı bir araba istiyorsun birden bire. Bu örneklemden yola çıkarak, isteklerimizi, arzularımızı yönlendirmezsek, yöneltmez, evriltmez ve gerektiği ölçüde değiştirmezsek, mutsuz ve şükürsüz oluruz. Ben şükürcü olmak gerektiğini söylemiyorum, yanlış anlamayın. Dediğim şey elindekilerin gücünün farkında olarak hareket ettiğinde emin ol daha güçlü olacaksın sevgili okurum.