hero

VUSLAT HANIM

comment3329 fal
5
Detaylı ve Uzun Premium Fal

Gerçekler, istiridyede saklı bir inci. Onu seninle birlikte bulacağız... Kahve ve Tarot benim için bir ifade biçimi. Bunun bir yetenek değil armağan olduğuna inanıyorum. Daha uzun ve detaylı anlatımımı eminim ki çok beğeneceksin. İddiam egodan değil, bilgidendir ;) Standart falın 3 katı uzunluğunda, sır perdesini aralayarak yazıyorum. En özel insanlara en özel yorumlarımla Yamiba'dayım, seni de bekliyorum.

Baktırmak istediğin falı seç!

  • Kahve Falı
  • Tarot Falı
  • Astroloji
  • Rüya Yorumu
  • İlişki Danışmanı
  • Katina Aşk Falı
Fal Baktır190 Kredi
190 Kredi

 

Yaşımdan ve tecrübelerimden de kaynaklı bana İlişki Danışmanı olarak da çok danışanım var. Ama benim en sevdiğim El Falıdır.

 

        Merhabalar efendim. Bu mecrada adının yanında ‘’Hanım’’ olan bir Şükran Hanım vardır, bir de ben. Her ikimiz de hanım insanlarızdır ne yalan söyleyeyim. Premium fal yazan birçok falcı arasında ben de yerimi aldım.

 

Sizlerin isteği üzerine bir uzunlukta yazıyoruz yorumlarımızı ama bana yetmiyor ki. Beni bıraksalar ben sabahtan akşama kadar anlatır dururum. Nedeni de insan baktıkça gözü açılıyor, enerjiyi kucaklıyor. En uzun ve doyurucu yorumlar için ben de Yamiba’da yerimi aldım ve sizlerle her an buluşabilmenin hoşnutluğu içerisindeyim. Kendi sosyal hayatımda, arkadaşlarım bana hoş sohbet derler, sağ olsunlar. Bu düşünceyi fal baktığım kişilerden de çok sık duyuyorum. Ben uzunca yorumlar yapmayı severim fakat yerinde yorumlar yaparım. Yorumlarımda gereksiz hiçbir detaydan bahsetmem, her şeyi tane tane anlatmaktan yanayım. Bu benim sabırlı bir insan olmamdan da kaynaklanıyor. Sizlerin sabrının tükendiği noktalarda size sabır gücü vermek için icra ediyorum mesleğimi. Belki birçoğunuz bilmez ama astrolog olmak için de meşakkatli bir yoldan geçilmesi gerekiyor. Bu yolu ben de yürüdüm. Bu yolu yürürken sabırlı olmak en önemli ihtiyaçtır. Enerjinin size cevap vermesi için sürekli olarak ona yoğunlaşmak gerekir. Yaşımdan ve tecrübelerimden de kaynaklı bana ilişki danışmanı olarak da çok danışanım var. Ama benim en sevdiğim el falıdır.