hero

RAMON CAT

comment9640 fal
5
Sorular senden, cevaplar benden...

Kedileri o kadar güzel ve estetik bulur ve severimki bana ‘Kedi Prens’ lakabını koydu bazı kadınlar. Kadın ruhunu anlayışım ve olan saygımdan mı yoksa gözlerimden mi bilinmez ama bunu seviyorum. Ruhunun derinliklerini görecek ve kelimeleri çarpıtmadan sana ileteceğim. Çok da mütevazi biri olmayabilirim, iddiayı ve karakterli kadınları seviyorum. Bakılması epey zor olsa da "Crowley Tarot"unu kullanıyorum. Felsefe ve parapsikolojinin hemen hemen her alanında ustalardan ders aldım ve kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Eğer sen de o kedinin buraya geleceğine inanıyorsan hemen yaz..

Baktırmak istediğin falı seç!

  • Kahve Falı
  • Tarot Falı
  • Astroloji
  • Rüya Yorumu
  • İlişki Danışmanı
  • Yaşam Koçu
Fal Baktır250 Kredi
250 Kredi

 

Kedilerin öngörüleri ve enerjileri nasıl oluyor da görebiliyor, hissedebiliyor olabileceğini araştırmaya başladım. Ardından bu enerjilerle bağlantı olan yol beni fal bakmaya itiverdi. Kedilerimle birlikte yaşarken onlardan bana geçmiş olduğuna inandığım bir yetenek ile doluverdim.

 

Selamlar, sevgiler… Dünya üzerinde bulunan her canlının kıymetini bilen ve sizlerin her birine de ayrı ayrı değer veren hayatıma hoş geldiniz. Çok sevgili danışanlarım benim lakabım bildiğiniz gibi ‘’Ramon Cat’’. Nedeni ise evimde 9 kedi ile yaşıyor olmam. Sosyal hayatımda da meslek hayatımda da bana Ramon Cat derler. Bu lakap benim de hoşuma gidiyor. Hayvanları çok severim. Sadece kendi hayvanlarıma değil sokak hayvanlarına da anne-baba olmaya çalışan bir insanım. En sevdiğim hayvan tahmin edebileceğiniz gibi kedi. Onların o güzel suratlarına ve güzel gözlerine bayılıyorum.

Kedilerin de öngörülü ve hisli hayvanlar olduğuna inanırım. Kedilerin insanların görmediği başka varlıkları ve enerjileri görebildiğini daha önce hiç duymuş muydunuz? Ben astrolog olma yoluna bunu duyduktan sonra başladım. Kedilerin öngörüleri ve enerjileri nasıl oluyor da görebiliyor, hissedebiliyor olabileceğini araştırmaya başladım. Ardından bu enerjilerle bağlantı olan yol beni fal bakmaya itiverdi. Kedilerimle birlikte yaşarken onlardan bana geçmiş olduğuna inandığım bir yetenek ile doluverdim. Onların her miyavlamasında bir anlam olduğunu biliyor ve onların hissettiklerine bu nedenle çok önem veriyorum. Yaşam sadece biz insanların etrafında dönmüyor. Var olan her şeyin kendine has bir özelliği var. Canlıları gözlemleyip, onlardaki anlamı ararsanız hayatla ilgili birçok ipucuna erişebilirsiniz, tıpkı benim gibi. Gözleri kör olan bir kedinin de babasıyım. Adı Arthur. Onunla tüm evlatlarımla olduğundan daha güçlü bir bağımız olduğuna inanıyorum. Gözleri kör olan kedim Arthur’un diğer kedilerime kıyasla daha hisli bir kedi olduğunu düşünüyorum. Göremiyor olmasına rağmen oldukça atik bir kedidir. Ve olumsuz bir duygu içerisinde olduğumu anlayabiliyor. Bir kararın eşiğinde olduğumda beni doğru kararı vermem konusunda yönlendirdiğini hissediyorum. Araştırmalarım sonucunda da bu hissimin sadece bir histen ibaret olmadığını ve mantığa yatan bir gerçek olduğunu öğrendim.