hero

NUR

comment4127 fal
4.9
Emin olamadıklarından kaçma, onların peşine benimle düş...

Hiç unutmam, çok iyi hatırlıyorum ilk fal deneyimimi, bana bakılan. Çok da ciddi olmayan ve dalga geçer biçimde bir kaç arkadaşımla gitmiştik bir falcıya, adı Necla’ydı. Söyledikleri karşısında nasıl dehşete düştüğümü anlatamam ve eklemişti benim çok daha iyisine bakabileceğimi. O günden beri bir merak ve bir arayışla girdim fal yoluna. Gördüklerim ve söyleyeceklerim içinde aradığın cevapları bulacaksın, sorularını bekliyorum..

Baktırmak istediğin falı seç!

  • Kahve Falı
  • Tarot Falı
  • Astroloji
  • Rüya Yorumu
  • İlişki Danışmanı
  • Katina Aşk Falı
Fal Baktır190 Kredi
190 Kredi

 

Kahve Falı deyince; Nur, Yüz Falı, El Falı deyince; Nur, Katina Aşk Falı deyince Nur. Aklınıza başka biri gelmesin. Elbette Yamiba’daki diğer arkadaşlarım da alanlarında uzmanlar ama, eğer harbi yorumlar, dobra laflar duymak istiyorsanız, beni de enerjiniz tuttuysa, tabi ki zorlama yoktur ama, bu konuda ısrarcıyım; kesinlikle önce bana fal baktırıyorsunuz. Sonra diğerlerine geçersiniz J

 

Ben sana Astrolojinin engin dünyasında rehberlik edecek, yol gösterecek, seni zaman zaman rüzgardan, zaman zaman dalgalardan, bazen umutsuzluktan, bazen de özlemden kurtaracağım.

 

İsmim Nur, kendimi bir kurtarıcı ve aydınlatıcı olarak görüyorum. Eğer bir derdin varsa, çözeriz. Çok yakın arkadaşlarım bana “Harbi Nur” falan dese de, siz yine de öyle demeyin. Laçkalığı, polemiği, haksızken tartışmayı, haklıyken birinin benimle iddialaşmasını hiç sevmem. Benim için eğriye eğri, doğruya doğrudur. Net çizgilerim ve belirli kalıplarım vardır. Ama bunların yanı sıra çok da neşeli bir insanım. O yüzden diyorum zaten kurtarıcıyım diye. En kral melankoliği getirin bana, ben onu açar, esnetir, gerdirir kendine, genetik kodları neyse, ona döndürürüm.