hero

FALCI MERYEM

comment2347 fal
5
Detaylı Numeroloji ve Yıldız Falı

İlk nefesini aldığında gökyüzünün konumu; bugününü ve yarınını belirliyor! Doğum Haritası olarak da bilinen Yıldız Haritası ile ne olduğun ve ne olacağından çok daha fazla öteye giderek keşfet! Tüm evren ve gördüğümüz her şey sayısal bir düzen içinde meydana geliyor, tıpkı kaderimiz gibi... Matematik ve mistisizmi birleştirerek yaşam kodunu belirliyorum. Bu kod sadece sana ait! kader kodunu öğreneceğin yolculuğa var mısın? Numeroloji ve Yıldız Haritası diğer fallardan daha uzun ve detaylıdır. Hakkında daha fazla şey duymak ister misin? Ben, şimdiden sabırsızlanıyorum!

Baktırmak istediğin falı seç!

  • Kahve Falı
  • Tarot Falı
  • Astroloji
  • Rüya Yorumu
  • İlişki Danışmanı
  • Yaşam Koçu
Fal Baktır190 Kredi
190 Kredi

Bu mesleğe Yıldız Falı ile başladım. Kendimle ilgili olacakları, geleceği öğrenme isteğimle gelişti. Merak her şeyin başlangıcıydı yani.

  Falcı Meryem derler bana. Yaşımı sormayın sakın ha. Yaşımı soranlar varmış, bu faslı hemen atlıyorum J Fal ile öylesine bütünleştim ki yıllar içinde. Adımdan önce mesleğim geliyor akıllara. Falın ta kendisi oldum, öylece bütünleşiverdim bu güzel yol ile. Genel olarak falcı demelerinin nedeni sadece tek bir fal konusunda uzman olmamamdan geliyor. Her türlü fala bakarım. Bazısının bu fal açılmıyor buna bakılmaz dediği fala bile bakarım ben. Üstelik fincanın kapağını bile açmaya ihtiyaç duymuyorum. Siz bana sorularınızı sorun ve bekleyin. Fincandan, kartlardan, her şeyden önce enerjiniz bana zaten ulaşıyor. Kendimi övmek gibi olmasın ama siz daha fal göndermeden ben zaten ne göreceğimi, ne gibi sorularla karşılaşacağımı hissediyorum. Bana bahşedilen bu yeteneğe binlerce kez şükürler olsun.