hero

MALİK

comment976 fal
4.9
Enerjini, enerjimle birleştiriyorum

Doğayı ve insanı daha iyi anlamak için bu konuda uzmanlaştım. Sezgilerim bir cam kadar keskin... Seni, sana anlatacak kadar iyi bir analizciyim. Benim için Katina ve Tarot desteleri, ezberin ötesinde bir yaşam biçimi ve yarana şifa olmaya çoktan hazırlar. Yüksek hocaların elinden aldığım uğuru dağıtmaya geldim. Farazilerle oyalanmak yerine, gerçeklere kapını açmak istersen, ben hazırım. Hadi, uzat elini...

Kartlar ve telveler dışında yüz falında çok iyiyimdir. Zaten bu yolculuğa ilk başlangıcımı da en yakın arkadaşlarımdan birinin yüzüne bakarak yaptım.

 

          Merhaba kendi yolcuğunu merak eden insanlar, ben Malik. Bazılarınızla çoktan samimi olduk bile. Her şey “Yamiba’ya hoş geldin” ile başladı sonra sohbetimiz aldı başını yürüdü gitti. Çok iyi tanıdığım insanlara sahibim artık ve hepinize destek olmayı ve sorularınızı yanıtlamayı çok seviyorum. Normalde kendi halinde ve sosyal hayatta çok aktif olmayan biriyimdir. Bu benim kendi tercihim. Yalnızlığı çok seviyorum. Kendimi sessizlikte ve yalnızlıkta daha iyi anlayabildiğimi hissediyorum. Enerjilere olan yeteneğimi de yalnız olduğum bir zamanda keşfettim. İnsanı ve doğasını merak ediyordum ve bunun üzerine araştırmalar yapıyordum. Sonra bazı şeyleri görmeye başladım. İnsanları daha iyi anlıyordum, onlarla konuşmasam bile. Birinin yüzüne baktığımda artık onu eskiye göre daha iyi analiz edebiliyordum.

 

Aklımdan geçen bu çılgınlıkları birkaç yakın dostumla paylaşmak istedim. Çok yakın bir arkadaşım var, şimdi adını vermek istemiyorum. Canım sen bir hafta içinde biriyle tanışacaksın çok da mutlu bir ilişkiye başlayacaksın dedim. “Yok artık”, “hadi oradan” gibi laflar etti. Ama içimde öylesine kuvvetli bir şey hissediyordum ki neredeyse emindim söylediklerimin olacağından. Söylediklerimin hepsi de bir bir gerçekleşti. Şuan da bu arkadaşım öngördüğüm kişiyle evli ve iki erkek çocukları var. Bunun üzerine içim kıpır kıpır oldu ve kendi hissettiklerimden çekindim. Bu konuyu bir astrolog arkadaşıma danıştım ve onun yönlendirmesiyle eğitim almaya başladım. Aldığım eğitim bakış açımı genişletti ve enerjimi telveler ve kartlar üzerinden atmak bana da iyi gelmeye başladı. Bu nedenle Yamiba’da geniş bir kitleye fal bakıyor olmak bana çok iyi geliyor. Kartlar ve telveler dışında yüz falında çok iyiyimdir. Zaten bu yolculuğa ilk başlangıcımı da en yakın arkadaşlarımdan birinin yüzüne bakarak yaptım. Farkında olmadan bir yüz falı analizi yapmıştım.