hero

KIZIL SONYA

comment50671 fal
5
Kahve ve Tarot için bekliyorum ;)

Element ateş saçlar kızıl olunca adımın da bu olmasına şaşmamalı ☺ Haksızlık ve aptallık hiç çekebileceğim şeyler değil, tipik bir Aslan kadınıyım yani. Söylenilen her şeyde mert ve dobra olunmalı. Tarot ve Kahve yorumlarım da kendim gibi net. İlişki danışmanlığı yapıyorken Yamiba'yla tanıştım ve profesyonel bir ekiple böyle bir ortamda çalışmaktan çok mutlu oldum. Ateş ateş olursa pervanesi çok olur diyorum, dolu ve dobra bir yorum için seni bekliyorum...

Baktırmak istediğin falı seç!

  • Kahve Falı
  • Tarot Falı
  • Astroloji
  • Rüya Yorumu
  • İlişki Danışmanı
  • Katina Aşk Falı
Fal Baktır300 Kredi
300 Kredi

Geçmişle iyi bağ kurabilen bir astroloğum ve bu da beni Katina Aşk Falı konusunda zamanla uzmanlaştırdı. Kahve Falında da sohbetime doyum olmadığı sıkça söyleniyor. Telvelerin dilinden de Katina Aşk Falı kartlarından anladığım kadar iyi anlarım.

Adımı duyduğunuzda aklınıza ilk gelen şeyin sıcaklık olması normal. Size daima enerji verecek ve tıpkı güneş gibi içinizi ısıtacak yorumlarım var. Kolayca beni seveceğinizi biliyorum, kanınız hemen kaynayacak çünkü ben bir ateş grubu kadınıyım. Yakıcı ve yıkıcı yönümü sizlerin eski sevgilileri ile ilgili yorumlarım dışında kullanmıyorum, meraklanmayın. Eğer falına bakıyorsam orayı aydınlatmak için elimden geleni yapar tüm enerjimi boca ederim ve aydınlatırım. Üzerimdeki tüm ışığı hayatına tutmaya hazırım. Seni cesaretlendirecek, sana yön verecek ve hayatında belki de ilk kıvılcımı yaktırabilecek insan benim. Yaratıcı enerjimi sana ilham olması için kullanmayı bekliyorum. Pozitif enerjim ile yüzünü de aydınlatacağımdan eminim. Kimileri gibi kötümser yorumlar yaparak seni negatif enerjilere sürüklemem, daima pozitif olmaktan yanayım. Gördüğüm ne varsa aktarırım fakat her negatifin de içinde var olan o olumlamayı sana bir şekilde veririm. Hayatta hiçbir şey çözümsüz değildir. Sana yol göstermek için buradayım. Gerektiğinde en sevdiğin kızıl arkadaşın, gerektiğinde sana en iyi müjdeleri getirecek olan falcınım, yaşam koçunum.