hero

KAHVE PİRİ BEHFİ

comment10929 fal
5
Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

Bana yıllardır kahve falının piri demeleri benim tercihim veya isteğim değildi. ayinesi istir kişinin, lafa bakılmaz. Eh, madem bunca insan bunca zamandır böyle der, vardır elbet bir bildikleri. Kahveni keyifle yudumla ve fincanını bana gönder, mütevazilik doğamda olsa da konu kahve falı olduğunda iddiamın boş olmadığını sen de göreceksin..

Baktırmak istediğin falı seç!

  • Kahve Falı
  • Tarot Falı
  • Astroloji
  • Rüya Yorumu
  • İlişki Danışmanı
  • Yaşam Koçu
Fal Baktır300 Kredi
300 Kredi

Kahve falında her ne kadar geleceği görebiliyor olsam da en az haftada bir kez kahve falı baktırılması taraftarıyım. Çünkü telveler bir anda kaderinin başka bir yöne döndüğünü gösterebilirler.

 

            Merhabalar, öncelikle bana neden kahve piri dediklerini açıklayarak başlamak istiyorum. Herhangi bir konuda deneyim kazanmış ve eskimiş kimselere pir denir. Benim de kahve falıyla ilişkim çok ama çok eskilere dayanır. Bana kahve piri demelerinin nedeni budur.

Adım her zaman kahve piri diye geçmezdi, başlarda çok küçük bir çevreye fal bakardım. Sizin de arkadaş çevrenizde birbirinize fal bakmışlığınız vardır. Benim de serüvenim bu şekilde başladı. Arkadaşlarıma bakıyorum derken tüm yakın çevrem benim baktığım falları dilinden düşürmez oldu. Ben fal baktıkça telveler dile geldi, gönül gözüm açıldı ve telveler tüm enerjileriyle benimle konuşur hale geldiler. Bunun üzerine astrolog olmak için eğitim de aldım. İnsanın hayatta kendi için doğru olan alana yönelmesi çok önemlidir. Ben de bu üstün yeteneğimi sizlerin hayatta doğru seçimler yapabilmesi için kullanıyorum. Yamiba’nın da hayatıma girmesiyle birlikte daha çok insana ulaşabiliyor olmak bana kendimi çok şanslı hissettiriyor. Her türlü faldan, her türlü insandan anlarım. İnsanın iyisini de kötüsünü de telvesinden ayrı, enerjisinden apayrı şekilde hemen seçerim. Fal türlerinden özellikle bakmayı sevdiğin bir fal var mı diye soracak olursanız kahve falının piriyim. Her falı iyi baktığımı söylerler fakat söz konusu bir fincan bir tabak olunca bülbül gibi şakırım. Benim de kaderimde telveler varmış. Enerjimin en çok uyuştuğu fal türü kahve falı doğrusu. Kahve falında birbirinden çok sembol vardır ve tek bir sembol birden çok anlama gelebiliyor. Kahve falı bakan kişinin bu açıdan oldukça donanımlı ve tecrübeli olması önemlidir. Kahve falı bakabilen gönül gözü açık kişi olmak her zaman yeterli değildir. Yıllar içinde sembollerin anlamlarını ve enerjilerle birleştiğindeki durumlarını analiz ettim ve sizler sayesinde inceledim. Kahve falında uzman olmamın en önemli sebebi budur. Bu nedenden dolayı her kahve falı bakanın etkisi altında kalmayınız.

 

Kahve falı kültürümüzde çok yaygın bir fal türü. Hiç bilmeyenin bile eğlenmek için baktığı fakat karşısındakini istemeden etkisi altına alabildiği bir faldır. Kahve falından doğru enerjiyi almak ve kendinizi negatif enerjiyle yüklenmekten korumak için kahve falını işin ustalarına bırakmalısınız. Bu işin ustası da benim, mütevazı olamayacağım. J