hero

GÜL SULTAN

comment1255 fal
5
Net bilgi, net tarih ve net gelecek. Sadece duymak istediğin gerçekleri yaz.

Çocukluğumdan beri doğaüstü yeteneklerimin ne denli kuvvetli olduğunu etrafımdakiler söyler. Bu tarifsiz gücümü daha fazla insanla paylaşmak çok daha çekici geldi. Medyum olarak tanımlanmak istemem. Ben sadece yorumcuyum. Her zaman şaşıran taraf olmak istiyorsanız sizinleyim.

Soruna doğrudan cevap arıyorsan, teferruatları ve gereksiz yorumları duymak istemiyorsan, neyi merak ettiğini sorman yeterli. Bana sorarak öğrenebilirsin. 

Tarot Falı, Katina Aşk Falı ve Astroloji yorumunu en detaylı ve sorularına uygun şekilde cevaplayacağımdan emin olabilirsin. Çünkü ben yeteneklerimden eminim. Bugüne kadar hiç şaşmadı, şaşmaz. Tarif edilemez bir yeteneğim var ki, doğuştan gelen bir yetenek olsa gerek, her sorulana hemen cevap verip doğru söylemek gibi bir şey bu. İlk keşfettiğim ve buna bir anlam vermeye çalıştığım zamanlar oldukça korkunç gelmişti. Artık o kadar erdemli ve aynı zamanda temiz kalpli hissediyorum ki kendimi. Kendime ve doğaya dair ne varsa her şeyle barışmış bir Gül Sultan var karşında. Ne demiştik; net bilgi, net tarih, net gelecek…