hero

CAHİL PERİ

comment5295 fal
5
Aşk, para ve ilişkiler vizyonlarla

Adım Cahil Peri çünkü bana göre bilgi bir nokta ve biz cahiller onu çoğaltıyoruz. Hayatınla ilgili önemli ve eksik noktaları birleştirip sana büyük resmi göstermek için varım. Gerçeğin seçenek bırakan milyonlarca yüzünden bir tanesini, ama senin için en hayırlısını görüp yıldızların rehberliğinde seninle paylaşmak için Yamiba ailesine katıldım. Kendimi bildim bileli bu kadim bilginin denizinde yüzüyorum. Bir psişiğim ve benim için tarot, kahve ve astroloji yol gösteren araçlar sadece.Ben herkese verilmeyen bir hediye ile ödüllendirilmiş biriyim. Görüntüler ve vizyonlar alıyorum. İddialı kelimelerle kendimi anlatmak yerine işimle konuşmayı yeğleyen tevazuda biriyim. Aşk anahtar kelimense objektif bir yoruma ve de stratejiye ihtiyaç duyuyorsan tanışma zamanımız gelmiştir diyorum.

Baktırmak istediğin falı seç!

  • Kahve Falı
  • Tarot Falı
  • Astroloji
  • Rüya Yorumu
  • İlişki Danışmanı
  • Katina Aşk Falı
Fal Baktır250 Kredi
250 Kredi

En hoşnut olduğum şey ise Tarot Falı bakmak. Çünkü kartlarındaki antik gizem beni her zaman heyecanlandırır ve herkeste farklı kombinasyonları ve manaları yakalamak, aslında Tarot’un ne kadar derin ve hayat kadar karmaşık, kaotik olduğunu oldukça bariz bir şekilde gösteriyor.

 

Selamlar, İsmim Cahil Peri. Mütevazılıktan değil, aslında bir kabullenişten. Bilginin değil, hissettiklerimizin gerçekliğine inanıyorum. Telveler, yıldızlar ve kartlar benim yol göstericimdir. Sizlerin olduğu gibi kendi hayatım için de Yıldız Falını, Kahve Falını Tarot ve Katina Falı’nı referans alırım. Çünkü hepimizin hayatında zaman zaman daha yüksek enerjilere, daha farklı motivasyon ve meditasyonlara ihtiyacı vardır. İşte bu yoğun dönemlerde ben önce kendime bir Tarot bakarım ki, bakalım kader çizgim nasıl ilerleyecekmiş, o dönemin bendeki izleri ve bende bırakacakları ne olacakmış, bunu öğrenmek isterim.