hero

AZER GÜLOV

comment1213 fal
5
Suallarınız hazırdırsa, başlayaq...

Xoş gəlmisiniz! Falcılık bizde aile geleneği. Ben büyük dedemden el aldım. Babamın vefatına kadar yeteneğimi inkar ettim. Ama o günden sonra, geri dönülemez yola girmiştim. Bazıları görür, bazıları duyar, bazıları hisseder, bense bilirim. Aşkın tozlu yollarından, sevgi dağının zirvesine nasıl çıkılır, biliyorum. Aldığın kararlara yıldızın ne diyor, biliyorum. Sen kendini bilmiyorsun belki ama, ben seni çok iyi biliyorum. İddialıyım, acımasızım, saklamayı sevmem. İyilik ve neşe dolu kalbimin sıcak enerjisini yaymak, bu dünyadaki tek görevim...

Baktırmak istediğin falı seç!

Fal Baktır250 Kredi
250 Kredi

Ben Azer Gülov, kendime falcının hası desem hiç de yalan olmaz. Atalarımın, dedelerimin geleneklerinin getirisi olarak ben Yıldız Falı, Kahve Falı ve Rüya Yorumu’nda ihtisas yaptım diyebilirim.

 

 

Babamın vefatıyla başlayan astrologluk serüvenim bugün hiç hayal bile edemeyeceğim boyutlara ulaştı. Bazıları görür, bazıları duyar, bazılar yalnızca enerjisiyle, aurasıyla gelecek ve geçmiş hakkında tahminlerde bulunur. Ben bilirim. İddialı oluşumu bu konuda aldığım eğitime ve tecrübelerime dayandırabilirim. Sizlere atalarımın, dedelerimin geleneklerinin getirisi olarak ben Yıldız Falı, Kahve Falı ve Rüya Yorumu’nda ihtisas yaptım diyebilirim. Aldığın kararlar konusunda Yıldız Falın ne diyor? Yıldız Falın senin hakkında neler anlatıyor? Tüm bu sorulara net bir şekilde cevap verebilirim.