Yıldız Falı BAKAN FALCILAR

Burçlar, gezegenler ve biz... Doğum Haritası olarak da bilinen Yıldız Haritası ile astrolojinin biraz daha ötesine giderek gerçek "sen"i keşfet!

YILDIZ FALI

Yıldızların gökyüzündeki yerleri ve değişimleri bir sistem içerisindedir. Bu sistem baz alınarak geçmiş, gelecek, yaşamdaki kararlarımız, olabilecek her şey tahmin edilebilir bir hal alabiliyor.

Yıldızlar insanlığın başından beri merak edilmişler ve incelenmişlerdir. Sizler de mutlaka yıldızlara uzun uzun düşünüp hülyalara dalmışsınızdır. Gökyüzündeki her şey bir şekilde bizi çekim alanı altına alabilmektedir. Yıldız Falı yalnızca yıldızları değil birçok diğer gezegeni de içerir. Yıldızların hayatımızla ilgili birçok etkisini gün içerisinde farkında olmadan yaşarız. Yıldız falına bakılmak üzere birçok kitap yazılmıştır bugüne dek. Bu kitaplara da yıldız name adı verilmektedir. Ayrıca Yıldız Falı, İslami kökenli bir faldır. Yamiba’daki uzman falcılarımızın her biri yıldız nameye hakim kişilerdir. Yıldız Falı baktırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz!